IQOS Heets Parliament Elektronik Sigara Tütünü

IQOS Heets Parliament Elektronik Sigara Tütünü 10 Adet 20li Paket | Parliament ile Eşdeğer Aroma

249,90 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

IQOS Heets Parliament Blue Elektronik Sigara Tütünü

"IQOS Heets Parliament Blue" satışa sunulan ve iQos dijital tütün buharlaştırıcı içerisinde kullanabileceğiniz tütün çubuğudur. Parliament tutkunları için geliştirilen bu Heets serisi gerçek Parliament sigarasının sağladığı hissiyatı birebir sağlar. Aroma konusunda eşsiz deneyim sağlar. Duman yoğunluğu ile  aroma hissiyatının birleşmesi size gerçek Parliament keyfi yaşatacaktır. iQos ve Heets kullanımında üzerinize herhangi bir sigara kokusu sinmez. Bunun nedeni ise iQos dijital buharlaştırıcının yakma işlemi olmadan tütününü 350 derecede buharlaştırılmasıdır.

IQOS Heets Parliament Blue Özellikleri:

Aroma:Parliament

Boyutu: 4 cm

Paketteki Adet: 20 adet heets

Puff-Nefes Sayısı: 15 nefes kullanımlıktır.

Paket Rengi: Beyaz

İQOS
STP2143651212
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri