IQOS 2.4 Plus Kit Elektronik Sigara

IQOS 2.4 Plus Kit Elektronik Sigara

IQOS 2.4 Plus Kit Elektronik Sigara standart İQOS cihazına göre 2 kat şarj ömrü ve bluetooth özelliği vardır. Aynı zamanda titreşim özelliği ile şarjının bittiğini kullanıcıya iletmektedir.

799,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

IQOS 2.4 Plus Kit Elektronik Sigara

IQOS'un içerisinde, özel hazırlanmış ve harmanlanmış tütünü ısıtan elektronik bir sistem bulunur. IQOS, tütünü yakmadan sadece buhar çıkaracak kadar kadar ısıtır.

IQOS 2.4 Plus ile Standart IQOS Arasındaki Farklar

- Şarj olmaya başladığında ve bitmesine 30sn kala titreşim ile uyarı verir.

- Isıtıcı çubuğun daha iyi ısıtması için çubuğun kaplaması geliştirildi.

- Çubuğun şarj süresi 5 dakikadan 4 dakikaya düşürüldü.

- Led ışığı daha belirgin ve parlaklığı arttırıldı.

- Çubuk ömrü 7300'e çıkarıldı.

- Şarj Cihazının ömrü 365'e çıkarıldı.

IQOS Nedir?

Anahtar nokta: Bir sigara, 600°C'nin üzerindeki sıcaklıklarda yanar ve zararlı kimyasal maddeler içeren duman üretir. Ancak IQOS, tütünü ateş, kül veya duman olmaksızın 350°C'den daha düşük sıcaklıklara kadar ısıtır. Sigara içen kişilere hitap eden ve sigara içirmeyen bir ürün olan IQOS'la zehirli duman değil, buhar soluyun.

Paket İçeriği

- IQOS Isıtıcı Elektronik Sigara

- Taşınabilir Şarj Cihazı

- USB şarj kablosu

- Temizleme Sistemi

- 10 Temizleme Çubuğu

İQOS
STP1637465927
5 Öğeler
Yeni ürün

Reviews

kalite 
Ahmet
2018-12-11

IQOS 2.4 Plus Perpa hızlı teslimat orjinal ürün

Dün sipariş verdim bu sabah geldi hızlı gönderi güzel paketleme orjinal ürün teşekkürler dürüst satıcı.

kalite 
yakup sakar
2018-11-29

iqos elektronik sigara

Başta tereddüt ettim güvenilir mi diye telefonla aradım telefonlara bakan kişi detaylı bir şekilde ne sorduysam anlattı kurye ile teslim edelim ürünü görüp o şekilde alın dedi gönderdi 1 saat sonra elime ulaştı teşekkürler bundan sonra hep sizden alışveriş edeceğimden emin olabilirsiniz.

kalite 
zeliha
2018-11-14

IQOS 2.4 Plus Kit Elektronik Sigara

IQOS 2.4 Plus Kit Elektronik Sigara yı herkeste duydum çok merak ediyordum patronumun elinde de gördüm inceledim hem şık hemde görüntü olarak kibar denedim 1 kere gayet memnun kaldım 1 tane sigara içip saatlerce sigara isteğinizi resmen kırıyor sipariş verdim kurye ile beşiktaşa hemen gönderdiler ödemesini de ürünü kontrol edip yaptım hiç bir sorun olmadı güvenilir kişiler teşekkürler

kalite 
kerim
2018-11-05

Hızlı kargo

sipariş verdim ertesi gün elime ulaştı hem hızlılar hemde çok ilgili bir satıcı teşekkürler bundan sonra sizinle çalışacağım.

kalite 
serhan
2018-11-05

Çok hızlısınız gençler

Perşembe günü sabah sipariş verdim kuryeyle gönderelim dediler tamam dedim perşembe öğlen 1 gibi elime ulaştı memnuniyet ve hizmet %100 tavsiye ederim.

kalite 
Ayla Güney
2018-10-22

Hızlı Teslimat Teşekkürler

İstanbul içi kurye ile teslimat talep ettim ürün 1 saat sonra kapıma geldi ürünü açıp bakıp kontrol ettim daha sonra ödemesini yaptım başta siteye güvenmemiştim o yüzden açıp bakmadan almam dedim onlarda açıp bakabilirsiniz deyince sipariş verdim teşekkürler güvenilir site.

  • 1 out of 1 people found this review useful.
kalite 
Metin Mert
2018-10-22

Çok Güzel Ürün

Sipariş verdim 1 gün sonra elime ulaştı orjinal ürün hızlı teslimat için teşekkür ederim.Güvenli site tavsiye ederim.

  • 1 out of 1 people found this review useful.

Write your review

IQOS 2.4 Plus Kit Elektronik Sigara

IQOS 2.4 Plus Kit Elektronik Sigara

IQOS 2.4 Plus Kit Elektronik Sigara standart İQOS cihazına göre 2 kat şarj ömrü ve bluetooth özelliği vardır. Aynı zamanda titreşim özelliği ile şarjının bittiğini kullanıcıya iletmektedir.

Write your review

Şunlar da hoşunuza gidebilir

aynı kategoride bulunan diğer 5 ürün: