IQOS 3 İQOS 3 Multi Perpa İstanbul
  • IQOS 3 İQOS 3 Multi Perpa İstanbul

IQOS 3 İQOS 3 Multi Perpa İstanbul

iQOS cihazının güncellenmiş bir sürümü olan iQOS 3, önceki modelden daha kompakt. Cihazı şarj eden bir dava şimdi üst yerine yan tarafta açılıyor. En son sürümde, üstüne bir tane yerine ısı çubuklarını yerleştirmek için bir yan kapı bulunur. iQOS 3 ile, eski modellerde olduğu gibi, kullanıcılar her kullandıktan sonra şarj olmaları durumunda cihazı geri koymaları gerekir. Yeni iQOS 3 Multi, yeniden şarj edilmeden önce 10 kez kullanılabilir. Geleneksel iQOS cihazından daha hacimli. İQOS cihazlar İQOS 2.4 Plus İQOS 3 İQOS 3 Multi çeşitlerini istanbul perpa kapıda ödeme ile temin edebilirsiniz.İQOS Perpa perpa heets heets perpa perpa elektronik sigara

1.049,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yok

 

 

 

 

IQOS 3 Sigara Yeni İQOS 3 Şimdi Karşınızda Hemen Sipariş verin gün içerisinde teslimatını yapalım

iQOS cihazının güncellenmiş bir sürümü olan iQOS 3, önceki modelden daha kompakt. Cihazı şarj eden bir dava şimdi üst yerine yan tarafta açılıyor. En son sürümde, üstüne bir tane yerine ısı çubuklarını yerleştirmek için bir yan kapı bulunur. iQOS 3 ile, eski modellerde olduğu gibi, kullanıcılar her kullandıktan sonra şarj olmaları durumunda cihazı geri koymaları gerekir. Yeni iQOS 3 Multi, yeniden şarj edilmeden önce 10 kez kullanılabilir. Geleneksel iQOS cihazından daha hacimli. İQOS cihazlar İQOS 2.4 Plus İQOS 3 İQOS 3 Multi çeşitlerini istanbul perpa kapıda ödeme ile temin edebilirsiniz.

Yeni İQOS 3 ve İQOS 3 Multi ürünler de dahil olmak üzere yeni özelliklere sahip; basitleştirilmiş bir kullanıcı arayüzü, daha küçük tutucu ve şarj cihazı ve daha sofistike bir tasarım, devrim niteliğindeki IQOS 3 MULTI tekrar şarj edilmek zorunda kalmadan arka arkaya 10 kullanım sağlar. Ürünler ayrıca, küçük tutucu ve şarj etme yenilikleri, son teknoloji tasarım ve birinci sınıf hissi ile daha işlevsel hale getirildi.

İQOS Perpa perpa heets heets perpa perpa elektronik sigara perpa istanbul iqos çeşitleri , heets çeşitleri

iqos-3-perpa-heets

Ürün İncelemeleri

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews

IQOS Perpa

IQOS 3 ve heets amber , heets purple siparişi verdim 1 saat içersinde motorlu kurye ile kapıda ödeme gönderdiler teşekkürler ilginiz için.

Was this comment useful to you? Evet Hayır

IQOS Perpa

IQOS 3 sigara aldım perpada yerleri varmış ama mağaza kapalıymış motorlu kurye ile gönderdiler teslim aldım şimdi orjinal ürün teşekkürler.

Was this comment useful to you? Evet Hayır

IQOS 3 Multi siparişi kapıda ödeme

IQOS 3 Multi lacivert renk aldım başta tereddüt ettim telefonla aradım kapıda ödersiniz ürünü görüp dediler kurye ile 1 saat sonra elime ulaştı teşekkürler güvenli ve hızlı gönderi tavsiye ederim.

Was this comment useful to you? Evet Hayır

IQOS 3 SİGARA

IQOS 3 sigara siparişi verdim yoruma güvenerek kapıda ödeme yaptım sorunsuz teslimat teşekkürler.

Was this comment useful to you? Evet Hayır

IQOS 3 İQOS 3 Multi Perpa İstanbul

IQOS 3 İQOS 3 Multi iki cihazdan da aldım gerçekten çok şık cıhazlar ve orjinal motorlu kurye ile gönderdiler kontrol edip parasını ödedim teşekkürler hızlı gönderi ilgi ve alaka için.

Was this comment useful to you? Evet Hayır