IQOS 3 Multi Elektronik Sigara

IQOS 3 Multi Elektronik Sigara Bugün, IQOS'un dünyanın en popüler olduğu Tokyo'da bir basın toplantısı başladı , iki yeni IQOS modeli tanıtıldı. Birincisi,% 15 kısaltılmış bir şarj süresi ile mevcut versiyona benziyor, yenilik, yeniden kullanımla birlikte IQOS Multi olacak ve rakip GLO'ya açıkça yönelecek.

1.249,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stokta yok

 

 

 

 

IQOS 3 Multi Elektronik Sigara

Mutlak yenilik, yeniden kullanımla birlikte IQOS 3 Multi ile birlikte geliyor. Bu, HEETS kartuşunun doğrudan takıldığı ve en fazla 10 kullanım için tekrar tekrar kullanılabilen tek bir ekipman parçasıdır. Rekabetçi GLO'ya, yeniden şarj edilmek için beklemek zorunda kalmadan yeniden kullanılabilir faydasını ortadan kaldırmak için görünür bir şekilde ortaya çıkan, ancak eldeki çok büyük olmayan, daha küçük bir pile ve USB-C hızlı şarjına sahip.

IQOS 3 Multi biraz daha uzun ve dardır, HEETS doğrudan içine yerleştirilmiştir

IQOS 3 mevcudiyeti ve fiyatı

Tokyo prömiyerinden sonra, Kasım ayında Avrupa pazarı için bir performans bekleyebiliriz, satışların başlangıcı Aralık ayından itibaren bireysel bölgelerde olacaktır. Fiyat bildirimini beklemek zorundayız, ancak aynı anda satılan IQOS 2.4'ün fiyatını ve aynı fiyat için art arda değiştirilmesini beklemek mümkün.

İQOS
iqos3multi

Ürün İncelemeleri

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

IQOS 3 Multi

IQOS 3 multi gördüm arkadaşımda bu siteden almış bende sipariş verdim kurye ile gönderdiler orjinal ürün teşekkürler.

Was this comment useful to you? Evet Hayır

IQOS 3 Multi

IQOS 3 Multi cihazla birlikte 3 karton heets amber sipariş verdim kargo ile kapıda ödeme yaptım hızlı teslimat oldu dün sipariş verdim bugün ulaştı.

Was this comment useful to you? Evet Hayır
Verified purchase

IQOS 3 Multi Kapıda Ödeme

IQOS 3 Multi kapıda ödeme sipariş verdim aynı gün kargoya verildi güzel paketlenmiş orjinal ürün teşekkürler ilgi ve alaka için

Was this comment useful to you? Evet Hayır