IQOS 3 Duo Limited Edition
  • IQOS 3 Duo Limited Edition

IQOS 3 Duo Limited Edition

IQOS 3 Duo Limited Edition son çıkan IQOS 3 Duo modeli'nin en üst modelidir. Arka arka'ya 2 kere içebilme özelliği sayesinde bekleme derdine son.

1.699,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stoktaki son ürünler

 

 

 

 

IQOS 3 Duo Limited Edition - IQOS 3 DUO ICEBERG

Yeni IQOS 3 DUO, IQOS prob ucunu şarj etmeden art arda iki kullanım sunar. En yeni sistemdir. Kullanımınıza mükemmel uyum sağlamak için tasarlanan bu ürün, yüzlerce özelleştirme seçeneği sayesinde öne çıkıyor.

IQOS'un avantajlarını keşfedin

IQOS sigaraya bir alternatiftir. IQOS HeatControl ™ teknolojisi sayesinde IQOS tütünü yakmak yerine ısıtır. Kül ve sigara dumanı kokusu yoktur.

SİGARA İÇENLER İÇİN SİGARA KOKUSUNA SON

IQOS tütünü yakmak yerine ısıttığı için sigara dumanı kokusu yoktur.

YANMAYA KARŞI ISI

Yanmak yerine tütün ısıtmak küçük bir değişiklik gibi görünebilir. Bununla birlikte, bir sigara yaktığınızda, tütün şöminede 800 ° C'nin üzerinde yanar, duman ve kül oluşturur. IQOS, yanmayı önlemek için tütünü 350 ° C'yi aşmayan bir sıcaklığa ısıtır. 

KÜL DERDİ YOK

IQOS tütünü yakmak yerine ısıttığından, yanma, duman ve kül yoktur.

ARKA ARKAYA 2 İÇİM OLANAĞI

IQOS prob ucunu doldurmadan art arda iki kez kullanılan en son sürümümüz.Yeni IQOS 3 DUO, IQOS kalemini şarj etmek zorunda kalmadan iki ardışık kullanıma sahip olmanızı sağlar. 

Bir LED göstergesinin eklenmesi sayesinde, IQOS kaleminizin pil seviyesini bilmek kolaydır. 

Yeni IQOS 3 DUO'yu keşfedin

IQOS 3 DUO ile artık her kullanım arasında IQOS prob ucunu şarj etmek zorunda kalmadan iki ardışık kullanım mümkün. Bu yeni IQOS ayrıca IQOS kaleminin bugüne kadarki en hızlı şarj süresi ve yüzlerce özelleştirme seçeneği ile birlikte geliyor.

Her zamankinden daha hızlı

Bir LED göstergesinin eklenmesi sayesinde, kaleminizin pil seviyesini bilmek kolaydır. IQOS 3 DUO prob ucunu şarj etmek artık daha hızlı ve kullanım hızınıza uyum sağlıyor.

Kompakt tasarım

Yeni IQOS 3 DUO, en yeni ısıtmalı tütün sistemidir ve yüzlerce özelleştirme seçeneği ile birlikte gelir.

Aynı üst düzey tasarım.

IQOS 3 DUO, her koşulda optimum performansı garanti eden çok çeşitli sıcaklıklara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. 

Sağlam bir dış kabuk, en iyi performansı sağlamak için valf açıklığı test edilirken darbe direncini artırır.

IQOS bilim ve teknolojisi

Her IQOS cihazının arkasında yıllarca süren bilimsel araştırma ve teknolojik uzmanlık vardır. Bilimsel ekibimizin yaratıcılığı, IQOS HeatControl ™ teknolojisini geliştirmemizi sağladı. IQOS HeatControl ™ teknolojisi tütünü yakmak yerine 350 ° C'yi aşmayan bir sıcaklığa ısıtır.

KUTU İÇERİĞİ: 1 IQOS 3 DUO stylus, 1 IQOS 3 DUO cep şarj cihazı, 1 IQOS güç adaptörü, 1 IQOS şarj kablosu, 1 IQOS temizleme aracı, 10 IQOS kuru temizleme çubukları

İQOS
iqos3-duo-limited-edition
2 Öğeler

Ürün İncelemeleri

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews

IQOS 3 Duo Limited Edition

IQOS 3 Duo Limited Edition uzun süredir takip ediyordum yurt dışında var ama Türkiye'de hiç bir sitede göremedim sonra bu siteyi buldum aradım ürünü görmeden almam dedim tamam dediler gittim kargoda açıp baktım kapalı kutu jelatinli orjinal ürün sorunsuz alışveriş oldu teşekkürler tavsiye ederim ilgi alaka on numara.

Was this comment useful to you? Evet Hayır

IQOS 3 Duo Limited Edition siparişi

IQOS 3 Duo Limited Edition siparişi verdim aynı gün motorlu kurye ile teslim ettiler orjinal ürün kapalı kutu hızlı teslimat teşekkürler.

Was this comment useful to you? Evet Hayır

IQOS 3 Duo Limited Edition

IQOS 3 Duo Limited Edition siparişi verdim beşiktaşdaki iş yerime motorlu kurye ile 30dk gedi çok ilgili bir firma ürün orjinal ve kapalı kutu olarak geldi.Hızlı teslimat için teşekkürler.

Was this comment useful to you? Evet Hayır

IQOS 3 Duo Limited Edition

Uzun süredir IQOS 3 Duo Limited Edition ürününü bekliyordum Türkiye'de bulamadım bu sitede görünce sipariş verdim gün içersinde motorlu kurye ile teslim ettiler.Kapalı kutu Jelatinli olarak geldi orjinal ürün teşekkürler.

Was this comment useful to you? Evet Hayır