IQOS 3
  • IQOS 3

IQOS 3

IQOS 3 malboro firmasının çıkartmış olduğu yeni nesil ısıtıcı sigara cihazıdır. Almış olduğunuz heets sigarayı içersine takar kullanmaya başlayabilirsiniz. IQOS 3 sigara 2 parçadan oluşmaktadır şarj kapsülü ve ısıtıcı çubuk. IQOS 3 şuan çok yaygın şekilde Türkiye'de kullanılmaktadır.

1.249,90 ₺
Tax included
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

IQOS 3 Sigara Kiti, Philip Morris Japonya Limited Şirketi, IQOS 2.4 Plus modelinin zayıflıkların üstesinden gelerek ve geliştirilrek yeni bir sürümü olarak karşımızıa çıkmaktadır. IQOS 3, bir önceki model olan “IQOS 2.4 Plus”ın bir üst modelidir ve IQOS tutucu IQOS tütün ısıtıcı çubuk ,dahili pilini geliştirimeleri takip edilen yeni nesil cihazıdır.

iqos3
10 Öğeler

Ürün İncelemeleri

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

IQOS 3 Heets Yellow

IQOS 3 ve heets yellow aldım kargo ile gönderdiler bursa adresime ödemesini kapıda yaptım 1 gün sonra elime ulaştı hızlı teslimat ve orjinal ürün için teşekkürler.

Was this comment useful to you? Yes No

IQOS 3

Arkadaşımla beraber IQOS 3 cihaz ve heets siparişi verdik 4. levent iş yerimize kurye ile kapıda ödeme olarak gönderdiler ürünü açıp baktık parasını ödedik herkese güvenilmiyor açıp bakma garantisi verdiler güvenli site hızlı teslimat teşekkürler.

Was this comment useful to you? Yes No

IQOS 3

IQOS 3 gold renk sipariş ettim kapıda ödeme olarak yanında 1 adet heets yellow 1 adet heets purple sipariş ettim kurye ile gönderdiler ödemesini kapıda yaptım hızlı teslimat oldu.

Was this comment useful to you? Yes No