IQOS 3
  • IQOS 3

IQOS 3

IQOS 3 malboro firmasının çıkartmış olduğu yeni nesil ısıtıcı sigara cihazıdır. Almış olduğunuz heets sigarayı içersine takar kullanmaya başlayabilirsiniz. IQOS 3 sigara 2 parçadan oluşmaktadır şarj kapsülü ve ısıtıcı çubuk. IQOS 3 şuan çok yaygın şekilde Türkiye'de kullanılmaktadır.

1.049,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yok

 

 

 

 

IQOS 3 Sigara Kiti, Philip Morris Japonya Limited Şirketi, IQOS 2.4 Plus modelinin zayıflıkların üstesinden gelerek ve geliştirilrek yeni bir sürümü olarak karşımızıa çıkmaktadır. IQOS 3, bir önceki model olan “IQOS 2.4 Plus”ın bir üst modelidir ve IQOS tutucu IQOS tütün ısıtıcı çubuk ,dahili pilini geliştirimeleri takip edilen yeni nesil cihazıdır.

Ürün İncelemeleri

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

IQOS 3 Heets Yellow

IQOS 3 ve heets yellow aldım kargo ile gönderdiler bursa adresime ödemesini kapıda yaptım 1 gün sonra elime ulaştı hızlı teslimat ve orjinal ürün için teşekkürler.

Was this comment useful to you? Evet Hayır

IQOS 3

Arkadaşımla beraber IQOS 3 cihaz ve heets siparişi verdik 4. levent iş yerimize kurye ile kapıda ödeme olarak gönderdiler ürünü açıp baktık parasını ödedik herkese güvenilmiyor açıp bakma garantisi verdiler güvenli site hızlı teslimat teşekkürler.

Was this comment useful to you? Evet Hayır

IQOS 3

IQOS 3 gold renk sipariş ettim kapıda ödeme olarak yanında 1 adet heets yellow 1 adet heets purple sipariş ettim kurye ile gönderdiler ödemesini kapıda yaptım hızlı teslimat oldu.

Was this comment useful to you? Evet Hayır