IQOS 3 Multi Yeni Kompakt Tasarım
  • IQOS 3 Multi Yeni Kompakt Tasarım

IQOS 3 Multi Yeni Kompakt Tasarım

Yeni IQOS 3 Multi, ekipmanın bulunduğu dünyadaki 43 eyaletten yetişkin tüketicilerin geri bildirimleri üzerine geliştirilmiştir. Yeni IQOS daha dayanıklı, kompakt ve kullanımı kolaydır.Aynı kalan, yanmayı ortadan kaldıran tütün ısıtması için birinci sınıf teknolojidir. Devam eden bilimsel testler, toksinlerin üretimini azalttığını ve geleneksel sigaralara kıyasla daha düşük sağlık riskini oluşturduğunu göstermiştir.Her gün 10.000 kişi sigarayı bıraktı ve bunun yerine IQOS tütün ısıtma sistemi kullandı. iqos 3 multi perpa istanbul kapıda ödeme gün içerisinde teslimat imkanı.

899,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yok

 

 

 

 

IQOS 3 Multi Yeni Kompakt Tasarım

Mutlak yenilik, yeniden kullanımla birlikte IQOS 3 Multi ile birlikte geliyor. Bu, HEETS kartuşunun doğrudan takıldığı ve en fazla 10 kullanım için tekrar tekrar kullanılabilen tek bir ekipman parçasıdır. Rekabetçi GLO'ya, yeniden şarj edilmek için beklemek zorunda kalmadan yeniden kullanılabilir faydasını ortadan kaldırmak için görünür bir şekilde ortaya çıkan, ancak eldeki çok büyük olmayan, daha küçük bir pile ve USB-C hızlı şarjına sahip.

iqos 3 multi

IQOS 3 Multi biraz daha uzun ve dardır, HEETS doğrudan içine yerleştirilmiştir

IQOS 3 mevcudiyeti ve fiyatı

Tokyo prömiyerinden sonra, Kasım ayında Avrupa pazarı için bir performans bekleyebiliriz, satışların başlangıcı Aralık ayından itibaren bireysel bölgelerde olacaktır. Fiyat bildirimini beklemek zorundayız, ancak aynı anda satılan IQOS 2.4'ün fiyatını ve aynı fiyat için art arda değiştirilmesini beklemek mümkün.

Ürün İncelemeleri

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

IQOS 3 Multi siparişi

Bugun IQOS 3 Multi kapıda ödeme olarak sipariş verdim 2 tane çekinerek aldım ama kapıda açıp bakar ödemesini yaparsınız dediler ürünü gördüm parasını ödedim teşekkürler ilgi ve alaka için.

Was this comment useful to you? Evet Hayır

IQOS 3 Multi Siparişi

IQOS 3 Multi aldım 1 gün sonra geldi çok güzel bir ürün bayanlar için çok ideal ve küçük bir cihaz çantamda rahatlıkla taşıyabiliyorum

Was this comment useful to you? Evet Hayır