IQOS Heets Purple
  • IQOS Heets Purple

IQOS Heets Purple Kartuş Sigara

IQOS Heets Purple Kartuş Sigara 10 Adet 20li Paket Böğürtlen Mentol Aromalı mentol ve böğürtlen aromasını seven kişiler için yapılmış olan İQOS Elektronik sigara tütünü çok fazla beğenildi. İQOS heets purple perpa istanbul satış

359,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yok

 

 

 

 

IQOS Heets Purple Kartuş Sigara Böğürtlen Mentol Aromalı Yumuşak İçim 

"IQOS Heets Purple Lable" Mor Paketi ile satışa sunulan ve İqos dijital tütün buharlaştırıcı  içerisinde kullanabileceğiniz tütün çubuğudur. Yumuşak ve pürüssüz içim olarak tercih edilen Böğürtlen Mentol aroması hissiyatı ile buna eşdeğer tütün ve nikotini barından Heets paketidir. Hem duman yoğunluğu hemde aroma seviyesinin kesinlikle Marlboro Gold-Light ile aynı düzeyde olduğunu söyleyebiliriz. Ağır sigaralardan hoşlanmayanlar için biçilmiş kaftandır. Üzerinize herhangi bir sigara kokusu sinmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bunun nedeni ise İqos dijital buharlaştırıcı yakma işlemi olmadan tütününü 350 derecede buharlaştırılmasıdır.

iqos heets purple perpa istanbul adresinden teslim alabilir motorlu kurye ile gün içerisinde kapıda ödeme olarak gönderebiliriz.

IQOS Heets Purple Kartuş Sigara

IQOS Heets Purple Lable Özellikleri:

Aroma: Böğürtlen Mentol

Boyutu: 4 cm

Paketteki Adet: 20 adet heets

Puff-Nefes Sayısı: 15 nefes kullanımlıktır.

Paket Rengi: Mor

heets-purple
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Verified purchase

Heets Purple

Heets Purple aldım 5 karton güvenli ve hızlı teslimat içimi çok hoş tavsiye ederim.

Was this comment useful to you? Evet Hayır