IQOS Heets Turquoise
  • IQOS Heets Turquoise

IQOS Heets Turquoise Fresh Kartuş

IQOS Heets Fresh Kartuş 10 Adet 20li Paket Marlboro Touch ile Eşdeğer Aroma mentollü tütün aromasına sahiptir. iqos heets fresh perpa istanbul satış ofisi kargo ile kapıda ödeme yada motorlu kurye ile gün içerisinde teslimat imkanı.

319,90 ₺
Vergi dahil
Adet

 

 

 

 

IQOS Heets Turquoise Fresh Kartuş Mentol

"IQOS Heets Turqoise Lable" Turkuaz Paketi ile satışa sunulan ve iQos dijital tütün buharlaştırıcı  içerisinde kullanabileceğiniz tütün çubuğudur. Mentollü fresh ve nefe açıcı içimi ile tercih edilen Marlboro Touch yani Mentollü Marlboro içim hissiyatı sağlar ve  aroma konusunda eşsiz deneyim sağlar. Duman yoğunluğu ile  aroma seviyesinin  Marlboro Touch  ile aynı düzeyde olduğunu söyleyebiliriz. Mentollü fresh sigaralardan haz alanlar için ideal seçimdir. iQos ve Heets kullanımında üzerinize herhangi bir sigara kokusu sinmesi oluşmaz. Bunun nedeni ise iQos dijital buharlaştırıcının yakma işlemi olmadan tütününü 350 derecede buharlaştırılmasıdır.

iqos heets Turquoise fresh

IQOS Heets  Turqoise Lable Özellikleri:

Aroma: Marlboro Touch-Mentol

Boyutu: 4 cm

Paketteki Adet: 20 adet heets

Puff-Nefes Sayısı: 15 nefes kullanımlıktır.

Paket Rengi: Turkuaz

heets-fresh
19 Öğeler
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Heets Turkuaz

Kapıda ödeme olarak heets turkuaz sipariş verdim kargo ile 1 gün sonra elime ulaştı teşekkürler orjinal ürün hızlı teslimat.

Was this comment useful to you? Evet Hayır