IQOS Heets Amber
  • IQOS Heets Amber

IQOS Heets Amber Kartuş

IQOS Heets Amber Kartuş10 Adet 20li Paket  Kırmızı Marlboro ile Eşdeğer Aroma Kırmızı Malboro tadına en yakın tat olarak bilinir ve Kırmızı Malboro olarak geçer. iqos heets amber perpa satış kapıda ödeme.

319,90 ₺
Vergi dahil
Adet

 

 

 

 

IQOS Heets Amber Kartuş Kırmızı Marlboro

"IQOS Heets Amber" Turuncu Paketi ile satışa sunulan ve İqos dijital tütün buharlaştırıcı  içerisinde kullanabileceğiniz tütün çubuğudur. İçerisinde oldukça doygun bir sigara hissiyatı veren Kırmızı Marlboroya eşdeğer tütün ve nikotin bulunmaktadır. Hem duman yoğunluğu hemde aroma seviyesinin kesinlikle kırmızı Marlboro ile aynı düzeyde olduğunu söyleyebiliriz. Tabiki kırmızı Marlboro' nun ağır ve üzerinize sinen kokusundan eser yoktur. Bunun nedeni ise İqos dijital buharlaştırıcı yakma işlemi olmadan Heetsi direk buharlaştırılmasıdır.

İQOS Elektronik sigara modelleri için  İQOS heets çeşitleri

 İQOS heets amber perpa

IQOS Heets Amber Özellikleri:

Aroma: Kırmızı Marlboro

Boyutu: 4 cm

Paketteki Adet: 20 adet heets

Puff-Nefes Sayısı: 15 nefes kullanımlıktır.

Paket Rengi: Turuncu

heets-amber
19 Öğeler
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Heets Amber

3 karton Heets Amber aldım mertere kurye ile teslim ettiler 30 dk içersinde elime ulaştı teşekkürler hızlı ve güvenilir tavsiye ederim.

Was this comment useful to you? Evet Hayır

Heets Amber

Herzaman bulunmuyor alıştık buna başkada içemiyorum bu site denk geldi ararken aradım leventte iş yerime getirirmisiniz dedim 1 saat sonra getirdiler kapıda ödeme 5 tane aldım bulmuşken güvenilir site teşekkürler.

Was this comment useful to you? Evet Hayır