IQOS Heets Çeşitleri Amber Yellow Fresh Purple heets
  • IQOS Heets Çeşitleri Amber Yellow Fresh Purple heets

IQOS Heets Çeşitleri Amber Yellow Fresh Purple heets

İQOS Heets Çeşitleri Amber Yellow Fresh Purple her biri farklı tad. 

İQOS Heets Amber Malboro Sigarası Tadında. İQOS Heets Yellow Malboro Light sigarası tadında. İQOS heets fresh mentol aromalı.

249,90 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

İQOS Heets Çeşitleri Amber Yellow Fresh Purple heets

İQOS HEETS YELLOW

İQOS HEETS AMBER

İQOS HEETS PURPLE

İQOS HEETS PERPA SATIŞ NOKTASI kargo ile kapıda ödeme yada motorlu kurye ile gün içerisinde teslimat imkanı.

iqos-heets-cesitleri

Ürün İncelemeleri

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Heet Çeşitleri

Heet Çeşitlerinden karışık şekilde aldım motorlu kurye ile gönderdiler orjinal ürün hızlı teslimat.

Was this comment useful to you? Yes No

IQOS Heets Purple

IQOS Heets Purple aldım kapıda ödeme olarak orjinal ürün bayanlar için en güzel heets çeşidi bence böğürtlen ve mentol tadını aynı anda alıyorsunuz hem kokusuz hemde içimi gayet hoş ve güzel.

Was this comment useful to you? Yes No