İQOS Elektronik Sigara ve İQOS Heets Kartuş

İQOS Elektronik Sigara perpa istanbul kapıda ödeme yada motorlu kurye ile adresinize teslim ediyoruz. İQOS 2.4 Plus ve İQOS Heets Amber İQOS Heets Yellow İQOS Heets Fresh İQOS Heets Purple İQOS Heets Blue İQOS Heets Brown çeşitlerini web sayfamızdan yada telefonla arayarak aynı zamanda whatshapdan yazarak sipariş verebilirsiniz. iqos heets sigara ve iqos heets kartuş çeşitlerini online satın alabilirsiniz. 

İQOS Elektronik Sigara ve İQOS Heets Kartuş

Active filters

IQOS 3

1.249,90 ₺

IQOS 3 malboro firmasının çıkartmış olduğu yeni nesil ısıtıcı sigara cihazıdır. Almış olduğunuz heets sigarayı içersine takar kullanmaya başlayabilirsiniz. IQOS 3 sigara 2 parçadan oluşmaktadır şarj kapsülü ve ısıtıcı çubuk. IQOS 3 şuan çok yaygın şekilde Türkiye\'de kullanılmaktadır.

IQOS 3 Sigara Yeni İQOS 3

1.249,90 ₺

iQOS cihazının güncellenmiş bir sürümü olan iQOS 3, önceki modelden daha kompakt. Cihazı şarj eden bir dava şimdi üst yerine yan tarafta açılıyor. En son sürümde, üstüne bir tane yerine ısı çubuklarını yerleştirmek için bir yan kapı bulunur. iQOS 3 ile, eski modellerde olduğu gibi, kullanıcılar her kullandıktan sonra şarj olmaları durumunda cihazı geri koymaları gerekir. Yeni iQOS 3 Multi, yeniden şarj edilmeden önce 10 kez kullanılabilir. Geleneksel iQOS cihazından daha hacimli. İQOS cihazlar İQOS 2.4 Plus İQOS 3 İQOS 3 Multi çeşitlerini istanbul perpa kapıda ödeme ile temin edebilirsiniz.

IQOS 3 Multi Yeni Kompakt Tasarım

899,90 ₺

Yeni IQOS 3 Multi, ekipmanın bulunduğu dünyadaki 43 eyaletten yetişkin tüketicilerin geri bildirimleri üzerine geliştirilmiştir. Yeni IQOS daha dayanıklı, kompakt ve kullanımı kolaydır.Aynı kalan, yanmayı ortadan kaldıran tütün ısıtması için birinci sınıf teknolojidir. Devam eden bilimsel testler, toksinlerin üretimini azalttığını ve geleneksel sigaralara kıyasla daha düşük sağlık riskini oluşturduğunu göstermiştir.Her gün 10.000 kişi sigarayı bıraktı ve bunun yerine IQOS tütün ısıtma sistemi kullandı. iqos 3 multi perpa istanbul kapıda ödeme gün içerisinde teslimat imkanı.