Filtreleme ölçütü

Stok durumu

Stok durumu

Marka

Marka

Renk

Renk

İQOS Elektronik Sigara

İQOS Elektronik Sigara sigara bırakmanıza yardımcı olmak için Malboro firması tarafından çıkarılan içerisine tütün heets sigara takılarak kullanılan bir cihazdır. Cihaz içerisine taktığınız heets sigara yüksek ısıda cihaz yardımı ile ısıtılarak buharlaşmaya yardımcı olur.

İQOS Elektronik Sigara

Active filters

IQOS 3 Elektronik Sigara

1.249,90 ₺

Bugün, IQOS\'un dünyanın en popüler olduğu Tokyo\'da bir basın toplantısı başladı , iki yeni IQOS modeli tanıtıldı. Birincisi,% 15 kısaltılmış bir şarj süresi ile mevcut versiyona benziyor, yenilik, yeniden kullanımla birlikte IQOS Multi olacak ve rakip GLO\'ya açıkça yönelecek.

IQOS 3 İQOS 3 Multi Perpa İstanbul

1.099,90 ₺

iQOS cihazının güncellenmiş bir sürümü olan iQOS 3, önceki modelden daha kompakt. Cihazı şarj eden bir dava şimdi üst yerine yan tarafta açılıyor. En son sürümde, üstüne bir tane yerine ısı çubuklarını yerleştirmek için bir yan kapı bulunur. iQOS 3 ile, eski modellerde olduğu gibi, kullanıcılar her kullandıktan sonra şarj olmaları durumunda cihazı geri koymaları gerekir. Yeni iQOS 3 Multi, yeniden şarj edilmeden önce 10 kez kullanılabilir. Geleneksel iQOS cihazından daha hacimli. İQOS cihazlar İQOS 2.4 Plus İQOS 3 İQOS 3 Multi çeşitlerini istanbul perpa kapıda ödeme ile temin edebilirsiniz.İQOS Perpa perpa heets heets perpa perpa elektronik sigara

IQOS 3 Multi Elektronik Sigara

899,90 ₺

IQOS 3 Multi Elektronik Sigara Bugün, IQOS\'un dünyanın en popüler olduğu Tokyo\'da bir basın toplantısı başladı , iki yeni IQOS modeli tanıtıldı. Birincisi,% 15 kısaltılmış bir şarj süresi ile mevcut versiyona benziyor, yenilik, yeniden kullanımla birlikte IQOS Multi olacak ve rakip GLO\'ya açıkça yönelecek.

IQOS Mesh Yeni IQOS

449,90 ₺

IQOS Mesh cihazı, kabaca bütün bir gün boyunca tek bir şarjla dayanabilir, elbette bu kullanımın durumuna bağlı olarak değişebilir. Ancak bu cihazın bir mikro-USB kullanarak 90 dakika içinde tam olarak şarj olacağı göz önüne alındığında, IQOS Mesh cihazınız olmadan asla geçmeyeceğinizden emin olabilirsiniz.