Filtreleme ölçütü

Kategoriler

Kategoriler

Stok durumu

Stok durumu

Marka

Marka

Renk

Renk

IQOS

IQOS Elektronik Sigara Bir sigara, 600°C'nin üzerindeki sıcaklıklarda yanar ve zararlı kimyasal maddeler içeren duman üretir. Ancak IQOS, tütünü ateş, kül veya duman olmaksızın 350°C'den daha düşük sıcaklıklara kadar ısıtır. Sigara içen kişilere hitap eden ve sigara içirmeyen bir ürün olan IQOS'la zehirli duman değil, buhar soluyun.

IQOS

Active filters

IQOS 3 Elektronik Sigara

1.249,90 ₺

Bugün, IQOS\'un dünyanın en popüler olduğu Tokyo\'da bir basın toplantısı başladı , iki yeni IQOS modeli tanıtıldı. Birincisi,% 15 kısaltılmış bir şarj süresi ile mevcut versiyona benziyor, yenilik, yeniden kullanımla birlikte IQOS Multi olacak ve rakip GLO\'ya açıkça yönelecek.

IQOS 3 İQOS 3 Multi Perpa İstanbul

1.099,90 ₺

iQOS cihazının güncellenmiş bir sürümü olan iQOS 3, önceki modelden daha kompakt. Cihazı şarj eden bir dava şimdi üst yerine yan tarafta açılıyor. En son sürümde, üstüne bir tane yerine ısı çubuklarını yerleştirmek için bir yan kapı bulunur. iQOS 3 ile, eski modellerde olduğu gibi, kullanıcılar her kullandıktan sonra şarj olmaları durumunda cihazı geri koymaları gerekir. Yeni iQOS 3 Multi, yeniden şarj edilmeden önce 10 kez kullanılabilir. Geleneksel iQOS cihazından daha hacimli. İQOS cihazlar İQOS 2.4 Plus İQOS 3 İQOS 3 Multi çeşitlerini istanbul perpa kapıda ödeme ile temin edebilirsiniz.İQOS Perpa perpa heets heets perpa perpa elektronik sigara

IQOS 3 Multi Elektronik Sigara

899,90 ₺

IQOS 3 Multi Elektronik Sigara Bugün, IQOS\'un dünyanın en popüler olduğu Tokyo\'da bir basın toplantısı başladı , iki yeni IQOS modeli tanıtıldı. Birincisi,% 15 kısaltılmış bir şarj süresi ile mevcut versiyona benziyor, yenilik, yeniden kullanımla birlikte IQOS Multi olacak ve rakip GLO\'ya açıkça yönelecek.

IQOS Mesh Yeni IQOS

449,90 ₺

IQOS Mesh cihazı, kabaca bütün bir gün boyunca tek bir şarjla dayanabilir, elbette bu kullanımın durumuna bağlı olarak değişebilir. Ancak bu cihazın bir mikro-USB kullanarak 90 dakika içinde tam olarak şarj olacağı göz önüne alındığında, IQOS Mesh cihazınız olmadan asla geçmeyeceğinizden emin olabilirsiniz. 

IQOS Heets Sienna

269,90 ₺

IQOS Heets Sienna sert tütün tadında sert içim için üretilmiş özel bir tütüne sahiptir. IQOS Heets Sienna heets yellow ve heets amber \'e göre daha doygun ve doyurucudur.Lezzetli bir tütüne sahip olan Sienna her içimde zevk ve keyif alarak içeceksiniz. Çok nadir bulunan bu heets çeşidi stok olmadığı durumlar da ön sipariş olarak getirilmektedir.