Humble Juice American Dream 120ml Elektronik Sigara Likiti

Humble Juice American Dream 120ml Elektronik Sigara Likiti  80VG / 20PG  Meyveli mısır gevreği aromalı Premium Likit.

239,90 ₺
Vergi dahil
Mg
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Meyveli mısır gevreği aromasıdır. En çok tercih edilen aromalardan birisidir. 

Şişe Boyutu: 120 ml

%80 VG %20 PG

Humble
STP1599094862

Bilgi kartı

ML
120ml
VG / PG ORANI
80VG/20PG
Yeni ürün

Reviews

Write your review

Humble Juice American Dream 120ml Elektronik Sigara Likiti

Humble Juice American Dream 120ml Elektronik Sigara Likiti  80VG / 20PG  Meyveli mısır gevreği aromalı Premium Likit.

Write your review

aynı kategoride bulunan diğer 9 ürün: