GeekVape Illusion Mini Tank Atomizer

GeekVape Illusion Mini Tank Atomizer 3.0ml Likit Kapasitesi | Üst Dolum Özelliği | 510 Tip

119,94 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

GeekVape Illusion Mini Tank Atomizer

Drip tip: 10 mm
Yükseklik: 38 mm (drip tip hariç)
Dış Çap: 25 mm
Kapasite: 3ml

GeekVape Illusion Mini Tank Atomizer Kutu İçeriği:

1 x GeekVape Illusion Mini Tank Atomizer
1 x 0.15ohm i4 Dörtlü Bobin - 50-260W
1 x 0.15ohm i1 Tekli Bobin - 50-180W
1 x Yüksek Sınıf Organik Pamuk
1 x O ring halka setleri
1 x Cam tüp

GeekVape
STP1826497065
2 Öğeler
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 2 ürün:

Ürün İncelemeleri