Juul Pod Elektronik Sigara

Juul Pod Elektronik Sigara

Juul Pod Elektronik Sigara 

Juul Elektronik Sigara

Piyasada sadece iki yıl içinde, yeni bir e-sigara türü olan JUUL, e-sigara pazar payının neredeyse yarısını topladığını genç insanlar arasında çok popüler hale getirdi . Ürünün popülerlikteki hızlı yükselişi, Boston Globe'u “hiç duymadığınız en yaygın fenomen” olarak adlandırdı.

Burada, JUUL hakkında, nikotin bağımlılığı riski altında yeni bir genç neslini ortaya koyan bazı önemli şeyler var.

juul pod sigara

JUUL nasıl çalışır?

JUUL cihazları, çabuk bir şekilde havaya karışan buhar oluşturmak için yağ içeren bir kartuşu ısıtır. Cihaz kapalı bir yumruğa sığacak kadar küçüktür ve USB flash sürücüye benzeyen şık, teknoloji ürünü bir tasarıma sahiptir.

Üreticisi JUUL'un sadece yetişkinler için olduğunu söylese de, gençlere hitap edeceği ve tütün ürünü kullanımının başlatılmasını kolaylaştıracağı , nane, mango ve kremalı brulee de dahil olmak üzere, tatlarda geliyor .

JUUL nikotin var mı?

Evet. Aslında, tek bir JUUL kartuşu ürün web sitesine göre kabaca, bir paket sigaraya veya 200 sigara kabartmasına eşittir . Nikotin bağımlılık yapan bir kimyasaldır ve kanıtlar, ergenlik ve genç erişkinlik döneminde nikotin kullanımının beyin gelişimi üzerinde uzun vadeli etkileri olduğunu göstermektedir .

Bununla birlikte, pek çok genç, e-sigara kullanırken ya da kullandıklarında nikotin teneffüs ettiklerinin farkında değiller. Gençlik e-sigara kullanıcılarının büyük çoğunluğu bir ürünü en son kullandığı zaman onlar sadece tatlandırıcı vaped düşünüyorum Üniversitesi 2016 Michigan'lı Geleceği incelemenin gözlenmesi göre değil nikotin,. Ancak Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri , ABD'deki marketlerde, süpermarketlerde ve benzer yerlerde satılan e-sigaraların yüzde 99'unun nikotin içerdiğini bildirdi .

juul pod kartusu

JUUL sigara içmekten daha mı güvenli?

E-sigaralar yanıcı tütün ürünlerinden daha az toksik olsa da - hala ülkede önlenebilir hastalık ve ölümün önde gelen nedenidir - bir avlanma vardır. E-sigara kullanma, genç insanlar arasında sigara sigara kullanma olasılığını artırdığı görülmüştür.

Ulusal Bilimler Akademisi, Mühendislik ve Tıp Akademileri, E-Sigaraların Kamu Sağlığı Sonuçları ile ilgili yeni bir fikir birliği raporu, e-sigara kullanımının, genç ve genç yetişkinler arasında yanıcı tütün sigaraları kullanma riskini artırdığına dair önemli kanıtlar olduğunu belirtmektedir . American Journal of Medicine'de yayınlanan Pittsburgh Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından Aralık 2017'de yapılan bir çalışma , e-sigara kullanan genç yetişkinlerin, yaşıtları olarak 18 ay içinde sigara içmeye başlayabilecekleri dört kattan fazla olduğunu buldu. kim vape değildir .

Juul Pod Elektronik Sigara Modellerine buradan bakabilirsiniz.

All comments

Leave a Reply