Joyetech eGo AIO ProBox Elektronik Sigara

Joyetech eGo AIO ProBox Elektronik Sigara 2100mAh Batarya Kapasitesi | 2ml Likit Kapasitesi | All In One Set

184,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

eGo AIO ProBox

All-in-One stilinde tasarlanan eGo AIO ProBox, 2ml likit kapasitesi sızıntı karşıtı kapak tasarımına sahiptir. Hava akımı kontrolünün ve e-likit dolumunun üst parçayı döndürerek veya çıkartarak gerçekleştirilebildiği TFTA(top-filling, top-airflow) sistemini benimsemiştir. Opsiyonel doğrudan çıkış ve sabit voltaj çıkışı modları ile farklı deneyimler sağlar ve size en keyif aldığınız hissi bulmanız konusunda yardımcı olur. Yenilikçi tasarımı, şık görüntüsü ve kolay kullanımı eGo AIO ProBox’ı eşsiz ve popüler kılar.

Paket İçeriği

1 * eGo AIO ProBox

2 * BF SS316-0.6ohm MTL.

2 * Ağızlık

1 * USB Kablo

1 * Hızlı Başlangıç

1 * Garanti Belgesi

1 * Uyarı Belgesi

Ürün Özellikleri

Boyut: 23.0*43.5*101.0mm

Pil Kapasitesi: 2100mAh

Atomizer Kapasitesi: 2ml

Kademeler: Yüksek, Düşük, Kapalı

Ağırlık: 113.5g

Renk: Kauçuk Siyah, Parlak Siyah, Resin

Hepsi Bir Arada Modeli

eGo AIO ProBox içindeki dahili atomizer ile birlikte hepsi bir arada modelindedir. Bu sayede kullanımı oldukça kolaydır. Küçük yapılıdır ancak yüksek miktarda buhar çıkaracak kadar güçlüdür.

Üst Hava Akımı Kontrolü

Geliştirilmiş hava akımı kontrol sistemi iki taraftan doğrudan hava girişine olanak tanır. Hava girişini ayarlamak için hava akımı halkasını saat yönünde veya saat yönünün tersinde kolayca döndürün.

Üstten Dolum

Üst kapağın kaldırılması ve yan boşluklardan (hava borusundan değil) likit enjekte edilmesi ile likit dolumu kolayca sağlanır.

Renginizi Seçin

Cihaz kapalı durumdayken gösterge ışığını kırmızı, sarı, yeşil, mavi, indigo, beyaz ve mor renkler arasında değiştirmek için ateşleme tuşuna uzun basın.

Şarj

eGo AIO ProBox, kişisel bilgisayarınıza veya Joyetech adaptörüne USB kablo ile bağlanarak kolayca şarj edilebilir. Tamamen dolduğunda buton ışığı kaybolur.

Joyetech
STP1080341523
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 6 ürün:

Ürün İncelemeleri