Wismec Reuleaux RX75 Elektronik Sigara

Wismec Reuleaux RX75 Elektronik Sigara 18650 Pil uyumluluk | 1-75W Güç Aralığı | 2.0ml Likit Kapasitesi | 22mm Atomizer Çapı

189,90 ₺
Tax included
Renk
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Wismec Reuleaux RX75 Elektronik Sigara

Jaybo tarafından tasarlanmıştır

VWT420’den ilham alınmıştır

Değiştirilebilir Ön Kapak

Tamamen Gizli Butonlar & Manyetik Arka Kapak

Güncellenebilir Yazılım ile birlikte Değişken Sıcaklık Kontrolü

2ml Likit Kapasitesi

Ürün Tanıtımı

Jaybo tarafından VWT420’den ilham alınarak tasarlanan Reuleaux RX75, çift devreli koruma ve değişken sıcaklık kontrolü sistemine sahiptir. Eşsiz dış görünümü, tamamen gizli butonları, çeşitli göz alıcı renkleri ve değiştirilebilir ön kapağı güçlü ve akıllı olan cihazın diğer özellikleridir. Üst dolum sistemi, alt hava akımı kontrolü ve sökülebilir yapısı ile Amor Mini, Reuleaux RX75 cihazı ile mükemmel derecede uyumludur.

Reuleaux RX75

Ağızlık

Amor Mini Atomizer

Güvenlik Kilidi

510 Bağlantı Parçası

Ateşleme Butonu / Arka Kapak

Düzenleyici Butonlar

OLED Ekran

Ön Kapak

Mikro USB Girişi

Ürün Detayları

Reuleaux RX75

Boyut: 87*22.5*47mm

Bağlantı Parçası: 510

Pil Tipi: High-rate 18650 pil (deşarj akımı 25A değerinden büyük olmalıdır)

Çıkış Modu: VW/Bypass/TC-Ni/TC-Ti/TC-SS/TCR Modları

Çıkış Wattı: 1-75W

Rezistans Aralığı: 0.05-1.5ohm (TC modları)

Rezistans Aralığı: 0.1-3.5ohm (VW/Bypass modları)

Sıcaklık Aralığı: 100-315°C/ 200-600°F (TC modları)

Amor Mini

Yükseklik: 52mm

Çap:22mm

Kapasite: 2ml

Temel Özellikler

Gizli Ateşleme Butonu & Manyetik Arka Kapak: Yeni tasarlanmış gizli ateşleme butonu akıllı cihazın öne çıkan bir özelliğidir. Ayrıca manyetik arka kapak sayesinde 18650 pillerinizi daha kolay şekilde değiştirebilirsiniz.

Değiştirilebilir Ön Kapak & Güvenlik Kilidi

Değiştirilebilir ön kapak ile birlikte OLED ekranınızı çizilmelere karşı daha iyi koruyabilirsiniz. Dahası, güvenlik kilidi sayesinde ateşleme butonuna yanlışlıkla basılmasını engelleyebilirsiniz.

Çift Devreli Koruma Sistemi

Cihazda çift devreli koruma sistemi vardır, bu sayede cihazı güvenle kullanabilirsiniz.

Ters Yük Koruması

Ters yük koruması, devre kartında yer alan özel batarya anti ters devre özelliği sayesinde sağlanır.

75W Yüksek Çıkış Gücü & Değişken Sıcaklık Kontrolü

75W yüksek çıkış gücüne sahiptir, tercihinize göre VW, Bypass, TC-Ni, TC-Ti, TC-SS ve TCR modları farklı deneyimler elde etmenizi sağlar.

Güncellenebilir Yazılım

Cihazı USB girişinden bilgisayarınıza bağlayarak güncelleştirebilirsiniz. Güncellenebilir yazılım sayesinde cihazı daima en güncel haliyle kullanabilirsiniz.

Paslanmaz Çelik Materyal & Sökülebilir Yapı

Amor Mini paslanmaz çelikten yapılmıştır ve oldukça yüksek kalitededir. Tüm parçaları kolayca sökülebilir ve temizlenebilir.

Üstten Likit Dolumu & Alt Hava Akımı Kontrolü

Üst kapağı çıkararak likit dolumunu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Gizli hava akımı kontrolü ile hava girişini ayarlayabilir ve farklı çekiş deneyimleri yaşayabilirsiniz.

Şarj

Pili cihazdan çıkarmanız ve harici bir şarj aletinde şarj etmeniz önerilir. Cihaz USB kablo ile bağlanarak da şarj edilebilir.

Paket İçeriği

1*Reuleaux RX75

1*Amor Mini

1*Ön Kapak

2*İç Atomizer

2*Ağızlık

2*Vida

1*USB Kablo

2*Kullanım Kılavuzu (Reuleaux RX75 +Amor Mini)

1*Uyarı belgesi

Wismec
STP1068961884
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 7 ürün:

Ürün İncelemeleri