Joyetech Ocular C Melo RT 25 Elektronik Sigara
  • Joyetech Ocular C Melo RT 25 Elektronik Sigara

Joyetech Ocular C Melo RT 25 Elektronik Sigara

Melo RT 25 Atomizer ile Joyetech Ocular C nin mükemmel uyumu. Yüksek güç ve buhar kalitesi ile mükemmel performans isteyen kullanıcıların ilk tercihidir.2 adet pille çalışır ve piller cihaza dahil değildir. 2 Adet pil ayrıca almanız gerekir.

299,90 ₺
Tax included
Renk
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Joyetech Ocular C Melo RT 25 Elektronik Sigara

Melo RT 25 Atomizer ile Joyetech Ocular C nin mükemmel uyumu. Yüksek güç ve buhar kalitesi ile mükemmel performans isteyen kullanıcıların ilk tercihidir.

Melo RT 25 Atomizer Özellikleri:

Çap: 25 mm 

Yükseklik: 65,2 mm 

Bağlantı tipi: 510 pin

E-Likit kapasitesi: 4.5ml 

Coil: ERLQ 0.15ohm Önerilen (60-200W); ERL 0.15ohm Önerilen (50-150W)

Resim

Melo RT 25 Atomizer Kutu İçeriği:

1 x MELO RT 25 (ERLQ 0.15ohm Coil) 

1 x Silikon Top 

1 x ERL 0.15ohm Coil 

1 x 510 Pin Adaptörü 

1 x ER Coil Adaptörü 

2 x O Ringler 

1 x Kullanım Kılavuzu

Joyetech Ocular C Batarya Özellikleri:

Joyetech Ocular C Mod Batarya

İlk kez piyasadaki en marifetli 1.68inç renkli dokunmatik ekrana sahip olan yeni Ocular C, tüm temel bilgilendirmeleri ekranında net ve açık şekilde sunar. Saat veya istediğiniz fotoğraflarla birlikte özel ekran koruyucusu özelliğini destekler. İki adet değiştirilebilir 18650 pil ile güçlendirilmiştir ve Ocular C 150W maksimum çıkış ile uyumlu, çok yönlü sıcaklık kontrolüne sahiptir. (Güncelleme ile 200W’a yükseltilebilir olacak) Bu cihaz ayrıca mobil uygulama ile bağlanarak günlük aktivitelerinizi ve e-sigara içme alışkanlığınızı takip etmenize imkan verir. Müziğin keyfini çıkarmak için kulaklığınızı takabilirsiniz. Bu özelliklerden her biri cihazı klas, etkin ve eşsiz kılar.

Paket İçeriği

1 * Ocular C (pilsiz)

1 * USB Kablo

1 * Kullanım Kılavuzu

1 * Garanti Belgesi

1 * Uyarı Belgesi

Ürün Detayları:

Boyutu: 32.00*45.00*91.50mm

Ekran tipi: 1.68 inç TFT/CTP(kapasitif dokunmatik panel) Ekran

Çözünürlük: 320*240 dpi

Watt çıkışı: 1-150W(Güncelleme ile 200W’a yükseltilebilir olacak)

Çıkış Modu: VW/VT(Ni, Ti, SS316)/TCR Modları

Rezistans Aralığı: 0.05-1.5ohm (VT/TCR mod)

0.1-3.5ohm (VW mod)

Sıcaklık Aralığı: 100-315°C/ 200-600°F

Hafıza kapasitesi: 2GB

Kullanılan batarya: İki adet değiştirilebilir 18650 pil (CDC25A)

Renkler: Gümüş, Siyah, Gri

Akıllı sistem ile birlikte dokunmatik ekran teknolojisi

En üst düzey e-sigara içme deneyimine ulaşmak için ilk kez Ocular serisine dokunmatik ekran teknolojisini uyguladık. 1.68 inç CTP(Kapasitif dokunmatik panel) ekran ile birlikte akıllı işletim sistemine sahip olan Ocular C kolay kullanım için tasarlanmıştır.

İki adet değiştirilebilir batarya ile birlikte 150W maksimum çıkış (Güncelleme ile 200W’a yükseltilebilir olacak)

Ocular C, maksimum çıkışın 150W’a kadar ulaşabileceği iki adet değiştirilebilir batarya ile güçlendirilmiştir, bu sayede güçlü ve pratik bir kullanım sunar. (200W özelliği de gelecekte mevcut olacak) Size devamlı deşarj akımı 25A değerinden büyük olan 18650 pillerini içtenlikle öneriyoruz.

Fotoğrafları görmek için kaydırın

Ocular C interaktif dost canlısı arayüze sahiptir. Ana menüye girmek için ekranı aşağı kaydırın. Fotoğrafları görmek için menüdeki fotoğraf ikonuna basın. Daha sonra görüntülemek için fotoğrafları sağa veya sola kaydırın.

Kolay kullanım ile birlikte az ancak öz, kolayca anlaşılabilen arayüz

Joyetech Ocular C kolayca anlaşılabilecek bir arayüze sahiptir, bu sayede kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Farklı modlar arasında geçiş yapmak için basitçe ekranı sağa veya sola kaydırın. +/- ikonlarına basarak watt ve sıcaklık ayarı yapabilirsiniz. 

Ekrana yanlışlıkla basmamak için ateşleme butonuna basılı tutarken dokunmatik ekran otomatik olarak kilitlenecek. Kilidi kaldırmak için ekranı sağa kaydırın.

Daha fazla özellik ile ekran koruyucusu

Ocular C, ekran koruyucusu olarak saat(dijital/analog)ve fotoğraf ayarlayabilmenize olanak tanır. Cihaza fotoğraf(240*320 piksel ile sınırlandırılmış jpg) yüklemek için VT yazılımını kullanın. Her defasında bir fotoğraf olmak üzere maksimum 100 fotoğrafa kadar yükleyebilirsiniz. Bir fotoğrafı duvar kağıdı olarak ayarladığınızda çekiş yaparken ekranda görünür.

E-sigara içme alışkanlığınızı kontrol edin

Dokunmatik ekran teknolojisi ile birlikte kolaylıkla e-sigara alışkanlığınızı kontrol edebilirsiniz. Hangi modu kullandığınız fark etmeksizin kaç çekiş yaptığınızı görmek için “puff” ikonuna dokunun. Alt kısımdaki ayar ikonuna basarak çekiş geçmişinizi gün gün görebilir ve kendinize günlük çekiş limiti belirleyebilirsiniz.

E-sigara içmenin ötesinde bir eğlence

Ocular C cihazından müzik dinleyebilmenizi yaratıcı bir şekilde mümkün kıldık. Müzik dinlemek için 3.5mm kulaklık girişinden kulaklığınızı takın. Şarkıları kişisel bilgisayarınızdan aktarmak için VT yazılımını kullanın. 

Not: Parçaların isimleri yalnızca İngilizce karakterler veya numaralar ile mp3 formatında kaydedilebilir. Cihaza yaklaşık 50 adet parça yükleyebilirsiniz.

Güncelleme ve yükleme için VT yazılımı

Sistem yazılım güncellemesinden ayrı olarak, Ocular C için VT yazılımı müzik ve fotoğraf yüklemesi yapabilir. Sistem ayarlarındaki yazılım ve donanım versiyonunu kontrol edin.

Mobil uygulamanız ile bağlayın

Ocular C, cihazınızı Bluetooth ile kontrol edebileceğiniz mobil uygulama ile birlikte gelir. Ayrıca e-sigara kullanım planınızı ayarlayabilmenizi, cihaza fotoğraf yükleyebilmenizi ve hatta arkadaşlarınızla iletişim kurmanıza yardım ederek tamamen sağlıklı bir topluluk oluşturmanızı sağlar.

Zarif 510 paslanmaz çelik bağlantı parçası

510 paslanmaz çelik bağlantı parçası ile daha geniş kapasiteli atomizerler uygulayabilirsiniz.

Şarj etme & Güncelleme

Size pilleri cihazdan ayırarak ayrı bir şarj cihazında şarj etmenizi içtenlikle öneriyoruz. Mikro USB girişi cihazın üst sol kısmındadır. Cihazınızı güncellemek için mikro USB kablo ile bağlayın.

ocularmelort

aynı kategoride bulunan diğer 7 ürün:

Ürün İncelemeleri