Kanger TOGO Mini Starter Kit Elektronik Sigara

Kanger TOGO Mini Starter Kit Elektronik Sigara 1.9ml Likit Kapasitesine sahip 1600mAh Batarya gücünde küçük ve portatif taşıması kolay CLOCC Coil uyumlu yüksek duman performansı küçük ve etkili bir cihaz.

196,90 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Kangertech TOGO Mini Starter Kit Elektronik Sigara Parametreleri:

Kapasite: 3.8 ml
Bobin: CLOCC
Drip tip: POM
Pil kapasitesi: Dahilili 1600 mAh batarya sabit
Şarj: Mikro USB şarj portu, DC 5V / 1000 mAh
Renk: Seçeneklerdedir


Kangertech TOGO Mini Starter Kit Elektronik Sigara Kutu İçeriği:

1 x Togo Mini Elektronik Sigara
1 x CLOCC (SUS316L) Coil 0,5 ohm MAX 40W
1 x CLOCC (NiCr) Coil 1,0 ohm MAX 15W
1 x Pyrex cam tüp
1 x Mikro USB kablosu
1 x Kullanım kılavuzu

Kangertech
STP1761257251
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 7 ürün:

Ürün İncelemeleri