Eleaf iKonn Ello Mini Full Elektronik Sigara

Eleaf iKonn Ello Mini Full Elektronik Sigara 5.5ml/2ml Likit Kapasitesi | 50W | 18650 Pil Uyumluluğu | 510 Pin Bağlantı

179,90 ₺
Tax included
Renk
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Eleaf iKonn Total With Ello Mini Elektronik Sigara

Boyutlar: 48,8 x 28,0 x 84,0mm 
E-likit kapasitesi : 2ml 
Maksimum güç: 50W 
Pil tipi: yüksek oranlı 18650 pil (Sürekli deşarj akımı 25A'ın üstünde olmalıdır) 
Direnç aralığı: 0.15-3.0ohm 
Bağlantı tipi: 510 pin

Eleaf iKonn Total With Ello Mini Elektronik Sigara Paket İçeriği:

1 x iKonn Toplam MOD (pil yok)
1 x Atomizer Adaptörlü
1 x Ello Mini Atomizer
1 x HW1 tek silindirli 0,2ohm Coil
1 x HW2 çift silindirli 0,3ohm Coil
1 x USB Kablosu
1 x Kullanım Kılavuzu
Yedek parçalar

STP1033837428
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 7 ürün:

Ürün İncelemeleri