Justfog 1453 2 Adet Elektronik Sigara

Justfog 1453 2 Adet Elektronik Sigara  650mAh Batarya Kapasitesi | 2.0ml Likit Kapasitesi | 2 Adet Cihaz 

79,90 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Justfog 1453 2 Adet Elektronik Sigara  Parametreleri:

Yeni nesil lion-ion pil
3.4 V - Sabit voltaj
510 bağlantı tipi
Pil kapasitesi: 650 mAh 
Maksimum 1.6 ml sıvı kapasitesi
Değişen ebatlarda driptip uçlarının çoğuyla uyumludur.
Clearomizer direnci: 2.0 ohm (+/- 0.2 ohm)

Justfog 1453 2 Adet Elektronik Sigara Paket İçeriği:


2 x Justfog Elektronik Sigara
2 x Justfog Coil
1 x Usb Şarj Kablosu
1 x Kullanım Kılavuzu
1 x Duvar Başlığı (*Premium modellerde duvar başlığı yoktur.

STP2102260606
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 7 ürün:

Ürün İncelemeleri