Eleaf Pico Squeeze with Coral Elektronik Sigara

Eleaf Pico Squeeze with Coral Elektronik Sigara RDA Sistem | Boyut: 46mm x 23mm x 102.5mm |50W | 0.15ohm-3.5ohm | 6.5ml Likit Kapasitesi

319,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Eleaf Pico Squeeze with Coral Elektronik Sigara

Ürün Tanıtımı

Coral ile birleştirilmiş Pico Squeeze, Eleaf tarafından kompakt olarak ustalıkla tasarlanmış bir e-sigara kitidir, bir adet 18650 değiştirilebilir pil ile güçlendirilmiştir. Bu kit, yeniden dizayn edilmiş Squonk sistemi ve içerisindeki coilin kolaylıkla ıslanmasını sağlayan alt kısımdan beslemeli atomizere sahiptir. Doldurulabilir Squonk şişe yüksek miktarda e-likit kapasitesine sahiptir, bu sayede sık sık dolum yapılması gerekmez. Coral ile birleşen Pico Squeeze basit, kompakt ve istikrarlı bir cihazdır. 

Ürün Detayları

Boyut:46mm*23mm*102.5mm 

Bağlantı Parçası: 510

Çıkış Wattı: 50W maksimum

Rezistans Aralığı: 0.15ohm-3.5ohm 

Pil Tipi: High-rate 18650 pil önerilir.

Renk: Siyah, Beyaz, Gümüş, Gri, Canlı Pembe

Paket İçeriği:

1×Pico Squeeze (pilsiz) 

1×Coral Atomizer

2×Clapton Coil 

1×Saf Pamuk 

1×Philips Driver

1×Squeeze Şişe 

1×USB Kablo 

1×Kullanım Kılavuzu

Kolay Temizlik için Sökülebilir Yapı

Coral’ın tüm parçaları kolaylıkla sökülüp takılabilir, bu sayede cihazın temizliği ve bakımı daha kolay gerçekleştirilir.

Yeniden Dizayn Edilmiş Squonk Sistemi

Şişeyi yerleştirdiğinizde, Pico Squeeze yeniden tasarlanmış Squonk sistemi ile birlikte alt kısımdan beslemeli atomizerine doğrudan e-likit sağlar.

Dolum İşlemi Adımları

1. Alt kapağı açın ve şişeyi çıkarın.

2. Şişeye yavaşça e-likit doldurun. 

3. Şişeyi geri yerleştirin ve kapağı kapatın. 

Yeniden İnşa Edilebilir & Yeniden Kullanılabilir

Coral’deki inşa boşluğu ile birlikte, e-sigara keyfinizi zirveye çıkarmak için kolaylıkla coil kurulumu yapabilirsiniz. Önceden sarılmış clapton coil kullanırken iyi bir tat ile birlikte iyi miktarda bir buhar alacaksınız.

6.5ml Kapasitesi ile Yeniden Doldurulabilir Squonk Şişe

Yeniden doldurulabilir Squonk şişe 6.5ml likit kapasitesine sahiptir, bu sayede dolum işlemini sık gerçekleştirmeniz gerekmez.

Ayarlanabilir Hava Akımı

Hava akımı, ağızlığın döndürülmesi ile tercihinize göre ayarlanabilir. Hava akımını ayarladığınızda iyi bir tat ve yüksek miktarda buhar elde edeceksiniz.

Değiştirilebilir 18650 Pil

Dışarıda olacağınız zaman yanınızda yedek pil taşıyabilir ve yalnızca batarya kapağını sökerek pili değiştirebilirsiniz.

Ek Özellikler

Nasıl Şarj Edilir?

Pico Squeeze cihazındaki 18650 pil 1A şarj adaptörü veya bilgisayar ile USB girişinden şarj edilebilir. Ayrıca pili harici şarj aleti ile cihazdan çıkararak şarj edebilirsiniz. Önerilen şarj yöntemi pili harici olarak şarj etmenizdir, bu sayede diğer yönteme göre daha kısa sürede piliniz şarj olur.

Eleaf
STP1082533724
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri