Eleaf ASTER RT MELO RT 22 Elektronik Sigara

Eleaf ASTER RT MELO RT 22 Elektronik Sigara 1W - 100W | 4400mAh | 3.8mL Likit Kapasitesi | 510 Bağlantı | 50.6mm*40.0mm*95.3mm

239,90 ₺
Tax included
Renk
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Eleaf ASTER RT MELO RT 22 Elektronik Sigara

Ürün Tanıtımı

ASTER RT, ustalıkla tasarlanmış “Gömülü Hazne” (Recessed Tank, RT) stiline sahiptir, bu sayede genişliği 22mm’ye kadar olan hazneler ile uyumlu çalışabilir. Ön ısıtma, özel logo, toplam çekiş sayınızı ve çekiş saniyenizi görebileceğiniz farklı arayüz fonksiyonlarına sahip yeni yazılım ile birlikte gelmektedir. Ayrıca yazılım daima en güncel haline yükseltilebilir. MELO RT 22, yenilikçi “Retractable Top” (RT) özelliği sayesinde e-likit dolumunu en kolay ve en pratik yoldan yapmanıza olanak tanır.

Ürün Detayları

Boyut: 50.6mm*40.0mm*95.3mm

Bağlantı parçası: 510

Batarya kapasitesi: 4400mAh

E-likit kapasitesi: 3.8mL

Watt çıkışı: 1-100W

Çıkış Modu: VW/Bypass/Smart/TC(Ni,Ti,SS,TCR-M1,M2,M3)

Rezistans aralığı: 0.05-1.5ohm (TC modları)

Rezistans aralığı: 0.1-3.5ohm (VW/Bypass/Smart modları)

Sıcaklık aralığı: 100-315℃/200-600℉(TC modları)

Maksimum şarj akımı: 1A

Maksimum çıkış akımı: 25A 

Renk: Gümüş, Beyaz, Siyah, Gri, Yeşil

Paket İçeriği:

1x ASTER RT

1x MELO RT 22(ER 0.3ohm iç atomizer ile)

1x ER 0.3ohm iç atomizer

2x Sızdırmazlık halkası

1x USB kablo

2x Kullanım kılavuzu

Kolay Temizlik için Sökülebilir Yapı

Haznenin tüm parçaları sökülüp takılabilirdir, bu sayede cihazın temizliğini ve bakımını daha kolay gerçekleştirebilirsiniz.

Gömülü Hazne Stilindeki Kompakt Mod

ASTER RT, ustalıkla tasarlanmış “Gömülü Hazne” (Recessed Tank, RT) stiline sahiptir, bu sayede genişliği 22mm’ye kadar olan hazneler ile uyumlu çalışabilir. 22mm genişliği ile MELO RT 22, ASTER RT ile mükemmel şekilde uyuşur.

Yenilikçi Retractable Top Dolum Sistemi

MELO RT 22, yenilikçi “Retractable Top” (RT) özelliği sayesinde e-likit dolumunu en kolay ve en pratik yoldan yapmanıza olanak tanır.

Ön Isıtma Fonksiyonu Mevcut

Ön ısıtma, yüksek watt şartları altında cihazınızın coil’i hızlı şekilde ısıtmasını sağlar. Bu fonksiyon özellikle RDA, RTA, clapton coilleri veya seramik coiller kullanırken belirlediğiniz zaman aralığında size istediğiniz tadı ve buhar üretimini sunar.

Kompakt ama Güçlü ve Sürdürülebilir

Kompakt ancak oldukça güçlü bir cihaz olan ASTER RT 100W’a kadar çıkış sağlayabilir. 4400mAh kapasiteli bataryası sayesinde uzun süre e-sigara içme keyfini yaşayabilirsiniz.

Seçiminiz için Farklı Değiştirilebilir Arayüzler

3 farklı değiştirilebilir arayüz vardır: Puff(Çekiş) arayüzü, Second(Saniye) arayüzü ve Voltage(Voltaj) arayüzü. Bu arayüzler yardımıyla toplam çekiş sayınızı, saniye cinsinden toplam çekiş sürenizi görebilir, en alışkın olduğunuz arayüzü kullanabilirsiniz.

Yeni ER 0.3ohm İç Atomizer

ER 0.3ohm iç atomizer yapısında tekli paslanmaz çelik 316 coil bulundurur ve VW, Bypass, Smart, TC-SS ve TCR modları ile uyumludur. Yüksek watt altında kullanılabilir ve iyi bir tat ile birlikte yüksek miktarda buhar üretir. 

Dikkat:

1. Lütfen ilk kullanımdan önce tamamen ıslanması için coil’e doğrudan birkaç damla likit damlatın. 

2. Lütfen cihazı tekrar birleştirirken iç atomizerin atomizer tabanına sıkıca takıldığından emin olun. 

3. İç atomizer değiştirmeden önce lütfen atomizerde hiç likit kalmadığından emin olun. 

Kolay Kavranması için Tırtıklı Hava Akımı Kontrolü Halkası

Hava akımı kontrolü halkası, tırtıklı tasarımı sayesinde kolayca kavranıp döndürülebilir.

Çift Devreli Koruma

Devre koruma sistemi hem yazılım hem de donanımı aşırı şarj, aşırı akım ve aşırı deşarj durumlarında korur.

Mikro USB Girişinin Fonksiyonları

Şarj etme: ASTER RT cihazını şarj etmek için basitçe bilgisayarınıza veya şarj adaptörünüze bağlayın. 

Yazılım güncelleme: Cihazı USB kablo ile bilgisayara bağlayarak yazılımını güncelleyebilirsiniz. 

Sıfırlama Fonksiyonu

ASTER RT güncelleme sonrası düzgün çalışmıyorsa sıfırlanabilir.

STP1095844404
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri