Eleaf iStick 40W Nautilus Mini Elektronik Sigara

Eleaf iStick 40W Nautilus Mini Elektronik Sigara 40W Ayarlanabilir Güç Seviyesi | 2.0ml Likit Seviyesi | Sigara İçim Atomizer

399,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Eleaf iStick 40W Nautilus Mini Elektronik Sigara

Ürün Tanıtımı

iStick serisi modlarından biri olan iStick TC40W, yeni sıcaklık kontrol sistemini kullanır. Sıcaklık değeri ayarlanabilmesi ile birlikte hiçbir yanık tadı vermeden eşsiz bir e-sigara deneyimi sunar. Küçük boyutuna rağmen, 2600mAh geniş batarya kapasitesi ile 40W çıkış gücüne ulaşabilir. Dahası, paslanmaz çelik bağlantı parçası sayesinde iyi bir rezistansa sahiptir. Sıcaklık kontrol fonksiyonu ile birlikte gelen daha az güç ve likit tüketimi de cihazın artılarındandır. 

Paket İçeriği:

1x iStick TC40W

1x eGo Bağlantı Parçası

1x USB Kablo

1x Kullanım Kılavuzu

Ürün Detayları

Boyut: 36.2mm*22.3mm*77.3mm

Renk: Siyah, Mavi, Gümüş, Gri, Full Siyah, Fırçalanmış Gümüş

Kapasite: 2600mAh

Bağlantı Parçası: 510 

Çıkış Wattı: 1-40W

Rezistans Aralığı: 

0.05-1ohm (TC modunda)

0.15-3.5ohm (VW modunda)

Sıcaklık Aralığı: 

100-315℃/200-600℉

(TC modunda)

iStick TC40W Özellikleri - 1. Sıcaklık Kontrol Fonksiyonu

TC modunda(Nickel200) sıcaklığı ayarlayarak, farklı sıcaklık değerlerinde farklı e-sigara deneyimleri yaşayabilirsiniz. Ayrıca sıcaklık kontrol fonksiyonu ile birlikte, TC modunda VW moduna kıyasla daha az güç ve likit tüketilir.

2. OLED Ekran

VW modunda OLED ekran batarya gücü, rezistans, voltaj ve watt değerlerini gösterir. TC modunda ise batarya gücü, rezistans, watt ve sıcaklık değerini görebilirsiniz.

3. Daha Kolay Rezistans Okunuşu

Ondalık gösterim sayesinde rezistans okunuşu daha kolay bir hale getirilmiştir.

4. Yüksek Çıkış ve Güç Kapasitesi

Küçük boyutuna rağmen, 2600mAh batarya kapasitesi ile birlikte 40W çıkış gücüne sahiptir.

5. Paslanmaz Çelik Bağlantı Parçası

Paslanmaz çelikten yapılan bağlantı parçası sayesinde cihaz iyi bir rezistans ile birlikte yüksek uyarlanabilirlik sunar.

6. Askı Delikleri

Özel olarak yerleştirilmiş delik sayesinde kullanıcı dostu cihaz daha kolay bir şekilde taşınabilir.

Nasıl Şarj Edilir?

Kalan güç %10 değerinden daha az ise ekranda yer alan batarya gücü göstergesi yanıp söner. Cihaz USB girişinden USB kablo ile bağlanarak şarj edilebilir. 

1A şarj adaptörü ile cihaz yaklaşık olarak 3.5 saatte tamamen şarj olur. 

Şarj esnasında batarya göstergesi yanıp sönmeye devam eder, tamamen dolduğunda ise şarj ekranı kaybolur. 

Aspire Nautilus Mini (BVC)

Ürün Tanıtımı

Nautilus Mini hazne sistemlerinin gelecek nesilidir. Paslanmaz çelik ve Pyrex camdan yapılan Nautilus Mini, Aspire’ın “BVC” (Bottom Vertical Coil) sistemini kullanır. Bu yeni teknoloji, kullanıcıların en saf tadı almaları için uzun ömürlü olarak tasarlanmıştır. Nautilus Mini, kullanıcı dostu ve aynı zamanda oldukça güvenilir olan geliştirilmiş dörtlü ayarlanabilir hava akımı sistemine sahiptir. Bu eşsiz sistem sayesinde kullanıcılar çekişi, buhar sıcaklığını ve üretilen buhar miktarını ayarlayabilirler. Ayrıca Nautilus Mini taşınması, kurulumu ve likit dolumu kolay bir atomizerdir.

Ağızlık

Silikon sızdırmazlık halkası ile birlikte yuvarlak tasarımlı paslanmaz ağızlık. Bu cihaz ile istediğiniz 510 ağızlığı kullanabilirsiniz.

Üst Donanım

Cilalanmış paslanmaz çelik yapısı, Nautilus’a şık bir görünüm verir.

Hazne

Pyrex cam haznenin eşsiz bir tasarımı vardır, hazne üzerinde serigraf bir baskı mevcuttur.

Bottom Vertical Coil

Daha iyi tat

Daha istikrarlı

Daha uzun ömürlü

Daha fazla buhar

Taban Donanımı

Nautilus’un ayarlanabilir hava akımı sistemini miras alan Nautilus Mini, kullanıcılarına daha gelişmiş ve daha stabil bir performans sunar. Valf halkasını döndürerek hava akımını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz 510 uyumlu bataryayı Nautilus Mini ile kullanabilirsiniz.

Aspire Nautilus Mini Paket İçeriği

1x Nautilus Mini Tank (1.8ohm BVC kurulu halde)

1x Yedek BVC Atomizer (1.8ohm)

1x eGo Cone

1x Kullanım Kılavuzu

Eleaf
STP2059304206
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri