Eleaf Lexicon with ELLO Duro Elektronik Sigara

Eleaf Lexicon with ELLO Duro  Elektronik Sigara 235W Ayarlanabilir Güç | 18650 2 Pil ile Çalışır | 510 Bağlantı | 6.5ml Likit Kapasitesi 

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Eleaf Lexicon with ELLO Duro  Elektronik Sigara

Ürün Tanıtımı

Eleaf tarafından fütürist anlayışla tasarlanan Lexicon, göz alıcı ışıkları ile birlikte mükemmel bir görüntü sunar. Farklı renk ve efekt seçeneklerine sahip LED ışıklarını kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Lexicon iki adet 18650 pil ile güçlendirilmiştir ve 235W’a kadar çıkış gücü sunabilir. Yeni şık akrilik görünüşe ve kullandığı HW-N (net) ve HW-M (multihole) coillerine sahip ELLO Duro atomizer ile Lexicon kit size eşi benzeri görülmemiş bir elektronik sigara deneyimi sunacak.

Ürün Detayları

Boyut: 45mm*31mm*132.5mm (6.5ml versiyon)

45mm*31mm*124mm (2ml versiyon)

Ağırlık: 228.8g (6.5ml versiyon, pilsiz) 

223.4g (2ml versiyon, pilsiz) 

E-likit kapasitesi: 6.5ml / 2ml

Batarya tipi: İki adet 18650

Çıkış Wattı: 235W maksimum

Çıkış Voltajı: 0.5V-8V

Rezistans aralığı: 0.05Ω-3.0Ω (VW modu)

0.05Ω-1.5Ω (TC-Ni/Ti/SS/M1/M2/M3 modları)

Renk: kırmızı, siyah, gümüş, dazzling, mavi, mor. 

Paket İçeriği

1×Lexicon (pilsiz) 

1×ELLO Duro Atomizer (6.5ml / 2ml) 

1×HW-N 0.2ohm Başlık

1×HW-M 0.15ohm Başlık 

1×QC USB kablo 

2×Kullanım kılavuzu 

Yedek parçalar

Işık Gösterisi

Farklı renk ve efekt seçenekleri ile Lexicon’un LED ışıkları etrafı sizin istediğiniz şekilde aydınlatacak.

Yeni HW-Net ve HW-Multihole Coil Sistemleri

ELLO Duro atomizer size eşi benzeri görülmemiş bir elektronik sigara deneyimi sunan HW-N ve HW-M coillerini kullanır. HW-N ağ yapısında bir tele sahipken, HW-M delikli bir yapıya sahiptir. İki sistem de normal coillere göre çok daha hızlı bir şekilde ısınır ve yoğun ve aromalı bir tat sunar.

Fütürist ve Yüksek Teknolojili Görünüm

ELLO Duro ile bir araya getirilen Lexicon cihazında fütürist ve modern bir tasarıma sahiptir. Cihaz eşsiz abir krilik ağızlık ve tüp ile dekore edilmiştir.

235W Güçlü Çıkış

Lexicon iki adet 18650 pil ile güçlendirilmiştir ve cihazın çıkış gücü 235W’a kadar yükseltilebilir.

Hızlı ve Kolay Dolum

ELLO Duro tankın ağızlığını ittirerek dolum boşluğuna ulaşabilirsiniz.

Stilinizi Özgürce Değiştirin

ELLO Duro (6.5ml versiyonu), stilinizi dilediğiniz gibi değiştirebilmeniz için hem konveks akrilik hem de normal cam tüp seçeneklerine sahiptir.

0.05ohm Desteği

Lexicon 0.05ohm minimum rezistansı destekler, bu sayede cihaz RBAlar ve RDAlar ile birlikte dahi kullanılabilir.

Gecikmesiz Vaping Keyfi

Lexicon’un ateşleme hızı tüm zamanların en yüksek seviyesindedir. Bu sayede elektronik sigara deneyiminizi neredeyse anında elde edebilirsiniz.

Merkezi 510 ile Sınırsız Opsiyon

Merkezi 510 bağlantısına sahip Lexicon ile 26mm’e kadar olan tankları sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Devre Korumaları

Lexicon, aşırı şarj, aşırı akım ve aşırı deşarj gibi durumlarda cihazı koruyan devre koruyucu özelliklere sahiptir. Ayrıca ters yük koruması sayesinde pillerin ters kurulumundan doğabilecek hasarlara karşı cihaz korunur.

Hızlı ve Efektif Şarj

2A maksimum şarj akımı ile batarya çok daha hızlı ve efektif bir şekilde şarj edilebilmektedir.

Micro USB Fonksiyonları

Şarj: Lexicon içinde yer alan 18650 pilleri, cihazı USB girişinden bir şarj aletine veya bilgisayara bağlayarak şarj edilebilirsiniz. Bununla birlikte pilleri cihazdan çıkararak harici bir şarj aleti yardımıyla şarj işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yazılım Güncelleme: Cihazı USB kablo ile bilgisayarınıza bağlayarak yazılımınızı güncelleyebilirsiniz. 

Eleaf
STP1568702390
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri