Eleaf iStick Pico RESIN with MELO 4 Elektronik Sigara

Eleaf iStick Pico RESIN with MELO 4 Elektronik Sigara 75W Ayarlanabilir Güç | 18650 1 Pil ile Çalışır | 510 Bağlantı | 2ml Likit Kapasitesi 

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Eleaf iStick Pico RESIN with MELO 4 Elektronik Sigara

Yepyeni ağ ve delikli coil sistemlerine sahip iStick Pico Resin, ürettiği yoğun tat ve yüksek miktarda buhar ile alışılmışın dışında bir elektronik sigara deneyimi sunar. Hafifliği, dokusu, dayanıklı reçine kaplaması ve şık bal peteği tasarımı ile diğer ürünlerden farklıdır. Bir adet değiştirilebilir 18650 pil ile güçlendirilen iStick Pico Resin 75W maksimum çıkış gücü sunar ve güncellenebilir yazılım özelliğine sahiptir. Kaydırarak açılan üst dolum sistemi ve ağızlığı ile MELO 4 atomizer iStick Pico Resin ile hem performans hem de görünüm açısından kusursuz bir şekilde uyuşmaktadır.

Yeni Renkler

Ürün Detayları

Ağırlık: 128g

Boyut: 45mm*23mm*111.5mm

Bağlantı Tipi: 510 

E-likit kapasitesi: 2ml

Pil tipi: High-rate 18650 pil

(Devamlı deşarj akımı 25A üzerinde olmalıdır)

Çıkış modu: VW/Bypass/TC(Ni,Ti,SS,TCR-M1,M2,M3) modları

Çıkış Wattı: 1-75W

Rezistans aralığı: 0.05-1.5ohm (TC modları)

0.1-3.5ohm (VW/Bypass modları)

Sıcaklık aralığı: 100-315℃/200-600℉ (TC modları)

Paket İçeriği

1×iStick Pico Resin (pilsiz) 

1×MEL O 4 Atomizer 

1×EC-M 0.15ohm Başlık

1×EC-N 0.15ohm Başlık

1×USB kablo

2×Kullanım Kılavuzu 

Yedek Parçalar

Yeni EC-Net ve EC-Multihole Coil Sistemleri

MELO 4 atomizer size eşi benzeri görülmemiş bir elektronik sigara deneyimi sunan EC-N ve EC-M coillerini kullanır. EC-N ağ yapısında bir tele sahipken, EC-M delikli bir yapıya sahiptir. İki sistem de normal coillere göre çok daha hızlı bir şekilde ısınır ve yoğun ve aromalı bir tat sunar.

Eleaf - iStick Pico RESIN with MELO 4

-Şık Bal Peteği Tasarımı

-Bir Adet Değiştirilebilir 18650 ile 75W Güç Çıkışı 

-Hafif Ağırlık ve Konforlu Elde Tutuş

-Güncellenebilir Yazılım

-Kaydırarak Açılan Üst Dolum Sistemi

Eleaf
STP2104060665
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri