Eleaf iStick Pico Baby Kit Elektronik Sigara

Eleaf iStick Pico Baby Kit Elektronik Sigara 25W Ayarlanabilir Güç | 1050mAh Pil Kapasitesi | 510 Bağlantı | 2ml Likit Kapasitesi 

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Eleaf iStick Pico Baby Kit Elektronik Sigara

Ürün Tanıtımı

iStick Pico Baby kitinde, GS Baby tankı mod ile akıllı bir şekilde birleştiren manyetik mekanizma kullanılmıştır. Bu olağanüstü küçük boyuttaki modu dilediğiniz her yere taşıyabilir, 1050mAh kapasiteli etkileyici dahili bataryası ile keyfini çıkarabilirsiniz. iStick Pico Baby cihazı cebinizdeyken yanlışlıkla gerçekleşebilecek tuşa basmalardan kaçınmak için yenilikçi tuş kilidi sistemi kullanılmıştır. Tamamen paslanmaz çelikten üretilen yeni GS Baby tank iyileştirilmiş hava akımı sistemi sahiptir ve GS Air coillerini kullanır. iStick Pico Baby kit vaping keyfini sürmeniz için idealdir.

Ürün Detayları

Boyut: 41mm*23mm*75mm

Tank çapı: 16.5mm

Ağırlık: 112.8g

E-likit kapasitesi: 2ml

Batarya kapasitesi: 1050mAh

Çıkış wattı: 25W max

Rezistans aralığı: 0.4Ω-3.0Ω

Renkler: gümüş, siyah, yeşil, kırmızı, mavi, mor

Paket İçeriği

1×iStick Pico Baby

1×GS Baby

1×Manyetik Bağlantı Parçası

2×GS Air 0.75ohm Başlıklar

1×USB Kablo

2×Kullanım Kılavuzu

Yedek Parçalar

Olağanüstü Küçük ve Ultra Portatif

iStick Pico Baby kit taşınması kolay oldukça küçük bir kittir ve avcunuza çok iyi bir şekilde sığar.

Yenilikçi Tuş Kilidi Sistemi

Yenilikçi tuş kilidi sistemi sayesinde iStick Pico Baby cebinizdeyken yanlışlıkla tuşa basmanız engellenir. 

Kompakt Gömme Tank Stili

iStick Pico Baby kit cihazında tank ile modun birleşmesi için manyetik bir mekanizma kullanılmıştır. Bu sayede kit içeriğindeki GS Baby tank mod ile akıllı bir şekilde birleştirilir.

İyileştirilmiş Hava Akımı Sistemi

GS Baby’de iyileştirilmiş bir hava akımı sistemi kullanılmıştır. Optimal hava akımını bulmak için hava akımı kontrol halkasını dilediğiniz gibi çevirerek harika bir vaping deneyimi elde edebilirsiniz.

Tamamen Paslanmaz Çelik Sağlam Yapı

GS Baby’nin tüm parçaları (cam tüp hariç) paslanmaz çelikten yapılmıştır. GS Baby atomizerin parçaları sökülebilir ve tekrar takılabilir özelliktedir, bu sayede atomizeri kolayca temizleyebilirsiniz.

Üst Dolum

Üst kapağı basitçe sökün ve e-likidinizi doğrudan tanka enjekte edin.

Tat için GS Air Coilleri

GS Air coilleri ile GS Baby e-likidinizin en saf tadını size getirmek için geliştirilmiştir.

Sezgisel Tasarımlı LED Işıklı Batarya Göstergesi

Mod üzerindeki ışığı kontrol ederek bataryanız hakkındaki son durumu kolayca öğrenebilirsiniz.

Kolay Ulaşılabilir Şarj Girişi

iStick Pico Baby cihazını USB kablo ile bilgisayarınıza veya bir şarj aletine bağlayarak kolaylıkla şarj edebilirsiniz.

14mm Çapa Kadar Olan Tanklarla Uyumludur

iStick Pico Baby, paket içinde yer alan o-halkası kullanılarak 14mm çapa kadar olan tanklar ile birlikte kullanılabilir.

Çift Devre Koruması

Devre koruma sistemi aşırı şarj, aşırı akım veya aşırı deşarj gibi durumlarda hem yazılım hem de donanım için batarya koruması sağlar.

Eleaf
STP1131173881
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri