Eleaf Saurobox with ELLO Duro 220W Elektronik Sigara

Eleaf Saurobox with ELLO Duro 220W Elektronik Sigara , Eleaf'ın yeni bir yüksek performanslı modudur ve estetik olarak çekici bir tasarıma sahiptir ve tüm vücudunu yeni bir özel reçine malzemesiyle kaplamaktadır. 

0,00 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

 Eleaf Saurobox with ELLO Duro 220W Elektronik Sigara

Saurobox, Eleaf'ın yeni bir yüksek performanslı modudur ve estetik olarak çekici bir tasarıma sahiptir ve tüm vücudunu yeni bir özel reçine malzemesiyle kaplamaktadır. Sadece güzel ve lüks olmasının yanı sıra, bu tür bir reçine malzemesi de Saurobox ultra hafif ve aynı zamanda tutması ve taşınmasını kolaylaştırır. İkili 18650 batarya ile çalışan Saurobox, 220 watt'a kadar ateş edebilir ve net ve parlak 0,96 inç TFT renkli ekran sunar. Saurobox ayrıca kullanıcı dostu bir firmware, 2A hızlı şarj ve balans şarj yetenekleri gibi özelliklere de sahiptir. HW-N ve HW-M örgü bobinlerini kullanan ve geri çekilebilir üst dolgu çözümüne sahip ELLO Duro atomizer ile eşleştirilen bu Saurobox kiti, size farklı bir vaping deneyimi sunuyor.


Parametreler:

Size: 52mm*26mm*140.5 mm (6.5ml version)
52mm*26mm*136.5mm (2ml version)
Weight: 138.7g (6.5ml version, without cells)
133.2g (2ml version, without cells)
E-liquid capacity: 6.5ml / 2ml
Battery type: dual 18650s
Output wattage: 220W max
Output voltage: 0.5-8V
Charging current: 2A max
Resistance range: 0.1Ω-3.0Ω (VW mode)
0.05Ω-1.5Ω (TC-Ni/Ti/SS/M1/M2/M3 mode)
Colors: white, black, blue, amber, purple
STP1080811973
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri