Eleaf iStick Amnis with GS Drive Elektronik Sigara

Şık bir şekilde tasarlanmış ve ultra portatif bir kit olan GS Drive'lı iStick Amnis, yeni bir GS Air M (mesh) bobinini kullanarak en saf lezzetle şaşırtıcı bir vaping deneyimi sunuyor. İStick Amnis, size daha yumuşak ve pürüzsüz bir his veren bir lastik boya kaplamasıyla donatılmıştır.

0,00 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Eleaf iStick Amnis with GS Drive Elektronik Sigara


Şık bir şekilde tasarlanmış ve ultra portatif bir kit olan GS Drive'lı iStick Amnis, yeni bir GS Air M (mesh) bobinini kullanarak en saf lezzetle şaşırtıcı bir vaping deneyimi sunuyor. İStick Amnis, size daha yumuşak ve pürüzsüz bir his veren bir lastik boya kaplamasıyla donatılmıştır. Küçük boyutlu olmasına rağmen, yeni GS Drive atomizer, hızlı ve kolay doldurma ve çocuk korumalı bir sistem için geri çekilebilir üst dolgu çözümü ile ustaca tasarlanmıştır. İStick Amnis üzerindeki LED ışığı, pil ömrünün ne kadar kaldığını bir bakışta görmenizi sağlamak için dört renkten geçiyor. Ödün vermeden vaping başlatın ve Eleaf iStick Amnis kiti ile başlayın!


Ultra Küçük ve Taşınabilir

GS Drive'lı iStick Amnis, dikkat çekici derecede küçük boyutlu şık bir şekilde tasarlanmıştır.
Her yere taşıyabilmeniz için büyük kolaylık.

STP1407945714
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri