Eleaf iStick NOWOS with ELLO Duro 80w Elektronik Sigara

Eleaf iStick NOWOS, estetik görünümün kolay bir şekilde çalıştığı yenilikçi LED dijital ekran ve dokunmatik düğmelerle ön plana çıkıyor. Güçlü 4400mAh bataryaya sahiptir ve her zamankinden daha hızlı şarj için QC3.0 / PD3.0 protokolünü destekler.

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

ELLO Duro Atomizerli iStick NOWOS Elektronik Sigara

Ürün Tanıtımı: 

Vaping dünyasının yeni efsanesinin tanıtımı. Eleaf iStick NOWOS, estetik görünümün kolay bir şekilde çalıştığı yenilikçi LED dijital ekran ve dokunmatik düğmelerle ön plana çıkıyor. Güçlü 4400mAh bataryaya sahiptir ve her zamankinden daha hızlı şarj için QC3.0 / PD3.0 protokolünü destekler. Bir başka devrim ise TYPE C'nin kullanımıdır. Eski USB kablosunun aksine, TİP C ile hangi tarafta olduğunun önemi yoktur. Her şekilde istisnai olarak tasarlanan iStick NOWOS ile eşleştirilen ELLO Duro atomizörü ayrıca Çift örgü bobin iki yeni çeşit: HW-M Çift 0.2ohm Başkanı & HW-N Çift 0.25 ohm Kafa, size en iyi vaping deneyimi getiriyor.

Daha Hızlı Şarj Etme 

iStick NOWOS, QC3.0 / PD3.0 protokolünü destekleyerek üç modda şarj olanağı sunar: DC5V / 2A, DC9V / 2A ve DC12V / 1.5A. Bu Hızlı Şarj teknolojisi ile şarj etmek her zamankinden daha hızlıdır.

Tek Dokunuşla Değişim 

Yapın Yeni bir Eleaf iStick nesli olarak, iStick NOWOS en hassas ve duyarlı dokunmatik düğmelere sahiptir, bu sayede watt'ı herhangi bir çaba harcamadan sadece bir dokunuşla değiştirebilirsiniz.

Yeni Çift Örgü Rulo Coil

iStick NOWOS ile mükemmel bir uyum sağlamak için, bu sefer ELLO Duro size büyük buhar bulutları ve gelişmiş lezzet sağlamak için iki yeni çift örgü coil kullanır.

Tamamen yeni LED Dijital Ekran 

Eleaf iStick NOWOS, tüm temel bilgileri açık ve net bir şekilde gösteren, tamamen yeni ve parlak bir LED dijital ekrana sahiptir.

Güvenli Şarj için Sıcaklık Koruması

Şarj işleminin güvenliğini sağlamak için bir sıcaklık koruma sistemi uygulanır. Şarj sırasında, iStick NOWOS'un sıcaklığı 50 ℃'den (122 ℉) veya -5 ℃'dan (23 ℉) daha yüksek olursa, cihaz kendini korumak için şarj işlemini durdurur.

Uzun Süreli 4400mAh Pil

Kompakt ve uzun ömürlü Eleaf iStick NOWOS, uzun süre vaping sürecek güçlü bir 4400mAh pil ile birlikte gelir.

Her Açıda Çarpıcı Her yönüyle sadece olağanüstü değil, Eleaf iStick NOWOS da her açıdan çarpıcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Kolay 

Toplama Doldurma

ELLO Duro tankını doldurmak için damla ucunu geriye doğru kaydırır ve dolum portunu ortaya çıkarır. İki çeşit doldurma mühürü dahildir.

Güvenlik Öncelikle! 

Çocuğun güvenliği için Eleaf, opsiyonunuz için ELLO Duro atomizer (hem 6.5ml hem de 2ml versiyonları) için kilit sistemi ile ekstra bir versiyon yaptı. 

Yüksek Uyumluluk 

iStick NOWOS, herhangi bir çıkıntı olmadan 26 mm çapa kadar çeşitli tankları işleyebilir.

Parametre:

Boyutu: 43mm * 28mm * 135mm (6.5ml versiyonu) 

 43mm * 28mm * 133mm (2ml versiyonu) 

Ağırlık: 205g (6.5ml versiyonu) 

 200g (2ml versiyonu) 

E-sıvı kapasitesi: 6.5ml / 2ml 

Pil kapasitesi: 4400mAh 

Çıkış voltajı : 80W max Çıkış voltajı: 9V max 

Direnç aralığı: 0.1-3.0Ω 

Renkler: siyah, kırmızı, mavi, gümüş, göz kamaştırıcı 

Eleaf

Ürün İncelemeleri