Eleaf iJust ECM Elektronik Sigara

Eleaf iJust ECM Elektronik Sigara 3000mAh Pil Kapasitesi  510 Bağlantı  4ml Likit Kapasitesi

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Eleaf iJust ECM Elektronik Sigara

Eleaf iJust ECM kitinde iki yeni EC Mesh bobini, EC-N ve EC-M bulunur. İki bobin kafası, daha iyi lezzet ve daha büyük bulutlar için izin veren çok daha büyük bir yüzey alanı sağlayan farklı örgü ağı kullanılarak yapılandırılmıştır.

Dahili 3000mAh batarya ile donatılmış olan iJust ECM, uzun süre sürdürülebilir olup, çoklu devre korumaları sizi vaping güvende tutacaktır. Düğme üzerindeki LED ışığı, pil ömrünün ne kadar kaldığını bir bakışta bilmenizi sağlamak için üç renkten geçecektir. Tankı doldurmak için, doldurma kapağını ortaya çıkarmak için damla ucunu geriye kaydırmanız yeterlidir. Verimli, basit ve sürdürülebilir, Eleaf iJust ECM.

Eleaf
ijustecm

Ürün İncelemeleri