OVALE ELIPS 2' Lİ ELEKTRONİK SİGARA SETİ

kargo-bedava | indirimli-urun
279,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.
Takımın içinde iki kişinin aynı anda içmesine olanak veren iki tam teşekküllü elektronik sigara bulunmaktadır.
- Çift hava delilki tasarımı ile optimal buhar üretimi sağlar, içimi çok gerçekçidir.
- Pilin daha verimli çalışmasını sağlayan koruma sistemi ile yanlışlıkla oluşabilecek    elektrik akımlarını önler.
- Kartuş teknolojisinde gelinen son nokta kolayca doldurabilen  1,5 ml lik fitilsiz kartuş.
- Mühendislik harikası mükemmel geometrik tasarım.

Elektronik sigara
hakkında tüm bildiklerinizi unutmaya hazır olun çünkü mühendislerin yoğun çalışmaları ile taçlanan elips serisi sizi baştan çıkaracak. En yeni teknoloji, en kibar tasarım…en’lerle donatılan Ovale elips elektronik sigara hem statü sembolü olarak, hem de eşsiz buhar performansı ile tam anlamıyla rakipsiz!

Resim
ResimSTP1286346587
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri