DELIRIUM ELEKTRONIK SIGARA

indirimli-urun | kargo-bedava
109,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

DELIRIUM ELEKTRONIK SIGARA


Değiştirilebilir çekirdek atomizer yapsıına sahip, Delirium elektronik sigara buhar kalitesi ve dizaynı ile klasik elektronik sigaraların bir adım önündedir.

İç atomizeri diğer bir ifadeyle çekirdek atomizer(fitil olan kısım) yıprandığı zaman değiştirilebilir. Unutulmamalıdır ki bu bölüm ne kadar yeni olursa elektronik sigaranızdan alacağınız buhar yoğunluğu ve verim o kadar yüksek olacaktır.
Resim
Delirium Elektronik Sigara
ile değiştirilebilir çekirdek (iç) atomizer  hediye !
Ayrıca bir adet dolum sıvısı Orjinal Likit  hediyedir ve ücretsiz kargo !
 
Delirium Elektronik Sigara Paket İçeriği   
1x Delirium Elektronik Sigara (  Bataryası ve Atomizeri )
1x USB Şarj Cihazı
1x Çekirdek Atomizer (İç Atomizer )
1x Duvar Şarj Aparatı
1x Orjinal DolumSıvısı Orjinal likit

Resim

STP1256722365
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri