ECIG CE6 ELEKTRONİK SİGARA | 1 YIL GARANTİ !

kargo-bedava | indirimli-urun
129,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

ECIG CE6 ELEKTRONİK SİGARA

Resim
BİREBİR DEĞİŞİM GARANTİ ŞARTLARI

Üründe en fazla 30 gün süre ile iç atomizer olarak tabir edilen fitil yapının değişimi yapılmalıdır.
Sadece orjinal eCIG iç atomizer ile değiştirilmelidir.


eCIG CE6 ELEKTRONİK SİGARA


Kalitesi ve üstün performansı ile eCIG elektronik sigara, klasik elektronik sigara beklentilerinizin bir adım önündedir.

Kaliteli yeni nesil atomizeri ve 1100 mAh kapasiteli bataryası, eCIG elektronik sigara yı mükemmel bir cihaz haline getiriyor.

Yeni nesil clear "atomizer" ini, istediğiniz zaman söküp temizleyebilirsiniz. Çekirdek atomizer olarak tabir edilen fitil yapının, olduğu iç atomizer yıprandığında yada eskidiğinde değiştirilebilir.Böylelikle sürekli atomizer almak zorunda kalmazsınız. Vidalı yapısı ile kolayca değiştirilebilen çekirdek atomizer elektronik sigara deneyiminizi daha keyifli hale getirecektir.

Unutulamamalıdır ki ! "atomizer"inizin fitil kısmı yani çekirdek atomizeriniz ne kadar yeni ise, cihazınız o kadar tok ve yoğun buhar üretecektir. 1100 mAh bataryası ortalama bir kullanım ile 500 nefeslik enerji sağlar.

Bataryasında bulunan tuş kilidi, aktif yada pasif konuma getirilerek enerji tasarrufu sağlamaktadır. Yapmanız gereken son derece basit. 3-4 kere seri şekilde batarya üzerinde bulunan tuşa basmaktır. Böylelikle tuş pasif yada aktif duruma gelecektir.

-Yeni nesil clear Ce6 Atomizer 1.6 ml
-Atomizer 3– 3.5 ohm güç üretir
-Uzun süreli kullanım içindir
-Akma, sızma v.b. sıkıntılar yaşanmaz
-Yüksek kapasiteli 1100 mah batarya
-Duvar tipi şarj kiti
-Şarj Kablosu

Hediyeler:

-10 ml Orjinal likit Hediye
-1 adet taşıma çantası Hediye 
-1 adet silikon elektronik sigara tutacak Hediye


Elektronik Sigara Kullanma Talimatı:

Resim

-Size çantasının içerisinde 2 parça halinde gelen atomizer ve bataryayı orta kısmından çevirerek birleştiriniz. Orjinal  likit i açınız ve şırınga gibi uzun olan ağzından bir parça kesiniz.
-Nefes çektiğiniz ve atomizerin tepesinde yer alan başlık kısmını çevirerek çıkarınız.
-Daha sonra atomizerin cam kısmına, fitillerin olduğu yerden likiti yavaşça dökünüz ancak
-Atomizerin orta kısmında yer alan, küçük hava deliğine sıvıyı kesinlikle kaçırmayınız.
-Ortalama 1,2ml - 1,4ml seviyesine kadar doldurunuz.
-Sıvıyı mutlaka kenardan fitillerin olduğu kısma dökünüz, ortada ki dar hava deliğine sıvı kaçırmanız halinde cihazınız çalışmayacaktır.
-Sıvı dökme işlemi tamamlandıktan sonra başlık kısmını kapatınız.
-Daha sonra batarya üzerinde bulunan tuşa 4-5 kere seri şekilde basarak, bataryayı tuş kilinden çıkarınız.

Elektronik sigara kullanıma hazır. Tuşa basınız buharı çekiniz.
 

Sigarasız sağlıklı günler :)

STP1309132657
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri