DELİRİUM LUNA ELEKTRONİK SİGARA

hizli-gonderi | ayni-gun-kargo | kargo-bedava
124,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

 Delirium Luna Elektronik Sigara

“En iyisini müşteri bilir” diye boşuna dememişler. Delirium olarak en önem verdiğimiz konuların başında sizin yorumlarınız gelir. 
Bunun sonucunda sizlerden gelen bütün geribildirimi inceledikten sonra gördük ki herkesin ortak bir isteği var: Değiştirilebilir atomizer kafaları. 
Siz istersiniz de biz yapmaz mıyız? Delirium Luna ile artık atomizeri komple değiştirmeye son! 
Bundan sonra sadece atomizer kafasını değiştirmeniz yeterlidir – tek yapmanız gereken atomizer kilidini hafifçe çevirip açmak ve eski kafayı yenisiyle değiştirmek. Gerçekten bu kadar basit!

Atomizer sistemini baştan tasarlamakla kalmadık, cihazın ayrodinamik yapısını da optimize ederek en üstün hava akımını mümkün kılan bir sistem geliştirerek mekanizma içindeki buhar akışını olabilecek en iyi seviyeye çıkardık.

Üstün buhar performansı, muhteşem bir görsel cazibe ve çok uygun bir fiyat – işte Delirium Luna!

Çok pratik kullanımlı tank/kartuş sistemi.

Kolaylıkla değiştirilebilen atomizer kafası.

Maksimum kontrol için manuel batarya.

%100 koruma sağlayan çifte kısa devre koruması.

Atomizer için otomatik koruma özelliği.

Beş klik ile açılıp kapanan batarya.

Batarya şarj olurken e-sigaranızı kullanabilme özelliği.

Batarya şarj olurken düşük voltaja karşı koruma sistemi.

Bataryanın şarj olması bittikten sonra akımı kesen koruma sistemi


Delirium Luna Paket İçeriği :

Atomizer Kafası x 2

Atomizer Kilidi x 1

350mAh Batarya x 1

Ağızlık x 1

Kartuş x 2

USB Şarj Kablosu x 1

Hijyenik Ağızlık Kapağı x 1

Temizlik Bezi x 1

Kullanıcı Kılavuzu

STP1133812792
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri