Eleaf iStick Basic Elektronik Sigara

Eleaf iStick Basic Elektronik Sigara 2300mAh - 2ml Likit Kapasitesi - Orjinal Ürün - Kapıda Ödeme

239,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Eleaf iStick Basic Elektronik Sigara

Ürün Tanıtımı:

GS Air 2 atomizer ile birlikte gelen iStick Basic, Eleaf’ın yeni kullanıcılar için yarattığı bir üründür. iStick Basic’in 2300mAh geniş batarya kapasitesi özelliğinin yanında, 14mm çapındaki tüm 510/eGo atomizerler ile uyumlu yenilikçi manyetik bağlantı parçasına sahiptir. Ayrıca şık metalik görünümü ile iStick Basic’in göz alıcı renk seçenekleri vardır.

Kit İçeriği

1×iStick Basic Gövde

1×GS Air 2 Atomizer(14mm)

2×GS Air İç Atomizer(0.75ohm)

1×510 Bağlantı Parçası

1×eGo Bağlantı Parçası

1×USB Kablo

1×Kullanım Kılavuzu

Özellikler

1) iStick Basic’in yenilikçi manyetik bağlantı parçası, cihazı 14mm çapa sahip tüm 510/eGo atomizerler ile uyumlu hale getirir.

Özellikler

2) Görünüm olarak şık ve modern olan iStick Basic, 2300mAh geniş batarya kapasitesine sahiptir.

Özellikler

3) iStick Basic cihazında doğrudan çıkış voltajı sistemi kullanılır. Daha yüksek batarya seviyesi, daha yüksek çıkış voltajı anlamına gelir.

Özellikler

4) E-likit seviyesi, likit penceresine bakılarak kolayca görülebilir.

Özellikler

5) GS Air 2 atomizerin hava akımı kontrol halkasını döndürerek hava girişini kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

Özellikler

6) iStick Basic cihazında saf pamuk ile birlikte yeni GS Air iç atomizer (0.75ohm) kullanılır. Seçmeniz için üç farklı iç atomizer mevcuttur.

Ürün Detayları

iStick Basic:

Kapasite: 2300mAh

Boyut: 39.5mm*23mm*81mm

Rezistans: 0.4ohm-5ohm

Bağlantı Parçası Tipi: Manyetik

Renk: Siyah, Gümüş, Gri, Kırmızı, Canlı Pembe, Mavi

Ürün Detayları

GS Air 2 Atomizer (14mm):

Çap: 14mm

Uzunluk: 70mm

Kapasite: 2ml

Bağlantı Parçası: 510

Renk: Gümüş

Nasıl Şarj Edilir?

iStick Basic, cihazın yan kısmındaki USB girişinden şarj edilebilir. 1A şarj aleti ile cihazın tamamen şarj olması için yaklaşık 3 saat gereklidir. Cihaz şarj olurken buton ışığı kırmızı yanar, cihaz tamamen şarj olduğunda ise ışık söner.

Eleaf
STP1184680552
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri