Eleaf iJust S Elektronik Sigara

Yeni başlayanlar için olan iJust S, önceki iJust serileri ile kıyaslandığında daha geniş 24.5mm çapa ve 3000mAh kapasiteli bataryaya sahiptir. iJust S’in tüm parçaları sökülüp takılabilir, bu sayede cihaz temizliğini ve bakımını kolayca yapabilirsiniz.

269,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

iJust S

Ürün Tanıtımı:

Yeni başlayanlar için olan iJust S, önceki iJust serileri ile kıyaslandığında daha geniş 24.5mm çapa ve 3000mAh kapasiteli bataryaya sahiptir. iJust S’in tüm parçaları sökülüp takılabilir, bu sayede cihaz temizliğini ve bakımını kolayca yapabilirsiniz. E-likit dolumu üst kapağın kaldırılması ile yapılabilir. Yeni ECL 0.18ohm iç atomizer ile kullanıldığında iJust S size iyi bir tatla birlikte farklı bir e-sigara deneyimi getirecek.

Ürün Detayları & Paket İçeriği

Ürün Detayları:

Çap: 24.5mm

Yükseklik: 139.0mm

Batarya Kapasitesi: 3000mAh

E-likit Kapasitesi: 4ml

Rezistans Aralığı: 0.15ohm-3.5ohm

Bağlantı Parçası: 510

Renk: Siyah, Gümüş

Paket İçeriği:

1×iJust S Batarya

1×iJust S Atomizer (EC 0.3ohm iç atomizer ile)

1×EC 0.5ohm iç atomizer

1×USB Kablo

1×Hava Akımı Kontrol Halkası

1×Kullanım Kılavuzu

Dayanıklı Batarya Ömrü

iJust S, 3000mAh geniş batarya kapasitesi ile birlikte size daha uzun e-sigara keyfi verebilir.

Kolay Kullanım

Bataryayı açmak kapatmak veya atomizeri aktif etmek gibi işlemler yalnızca tuşa basılarak yapılabilir.

Yeni ECL 0.18ohm İç Atomizer

Yeni iç atomizer iyi bir tat için daha geniş e-likit girişleri ile birlikte yeniden dizayn edilmiştir. İki adet SS316 coilden oluşur, yüksek watt şartlarında çalışabilir ve VW, Bypass, Smart, TC-SS ve TCR modları ile uyumludur.

Kolay Temizlenmesi için Sökülebilir Yapı

iJust S atomizerinin tüm parçaları sökülüp takılabilir, bu sayede cihazın temizliğini ve bakımını daha pratik şekilde yapabilirsiniz.

Üstten Likit Dolumu

E-likit dolumu üst kısımdan kapağın çıkarılması ile gerçekleştirilebilir. 

Not: 

1. Lütfen hava borusundan likit doldurmayın. 

2. Lütfen gereğinden fazla likit doldurmayın ve e-likit seviyenizin %10-%90 arasında olduğundan emin olun. 

3. İlk kullanımdan önce coil pamuğunun tamamen ıslanması için coile doğrudan birkaç damla likit damlatın.

Hava Akımının Ayarlanması

Yeni hava akımı tasarımı sayesinde daha iyi bir tat alacaksınız. Ayrıca hava akımı kontrol halkası ile hava akımını ayarlayabilirsiniz.

Nasıl Şarj Edilir?

iJust S batarya USB kablo ile şarj adaptörüne veya bilgisayara bağlanarak şarj edilebilir. 1A şarj adaptörü ile tamamen şarj olması yaklaşık 4 saat sürer.

Eleaf
STP1858609444
10 Öğeler
Yeni ürün

Reviews

Write your review

Eleaf iJust S Elektronik Sigara

Yeni başlayanlar için olan iJust S, önceki iJust serileri ile kıyaslandığında daha geniş 24.5mm çapa ve 3000mAh kapasiteli bataryaya sahiptir. iJust S’in tüm parçaları sökülüp takılabilir, bu sayede cihaz temizliğini ve bakımını kolayca yapabilirsiniz.

Write your review