Eleaf Aster Total Elektronik Sigara

Eleaf Aster Total Elektronik Sigara 25W Çıkış | 2ml Likit Kapasitesi | 1600mAh Batarya

299,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Eleaf Aster Total Elektronik Sigara

ASTER Total, batarya ve haznenin tek bir birimde toplanmış halidir, orijinal ASTER cihazının ergonomik tasarımı sayesinde avcunuza kusursuz şekilde oturur. İyi yerleştirilmiş ateşleme butonu ve doğrudan voltaj çıkışı sistemi sayesinde kullanımı konforlu ve kolaydır. E-likit dolumu üst kapağın kaldırılmasıyla gerçekleştirilebilir ve hava akımı tercihinize göre ayarlanabilir. Ayrıca yeni deri sticker takarak ASTER Total cihazının rengini istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Ürün Detayları

Boyut: 37mm*23.5mm*116mm

Çıkış Modu: Bypass

Watt çıkışı: 25W maksimum

Rezistans aralığı: 0.15ohm-3.5ohm

E-likit kapasitesi: 3.2ml

Batarya kapasitesi: 1600mAh

Renk: Siyah, Gümüş

Paket İçeriği:

1×ASTER Total 

2×IC 1.1ohm iç atomizerler 

2×Sticker

1×USB Kablo 

1×Kullanım Kılavuzu

Ergonomik Biçimi ile Konforlu Tutuş

ASTER Total, orijinal yeniden tasarlanmış ergonomik biçimi sayesinde avuçta kolayca tutulabilir. İyi yerleştirilmiş ateşleme butonu kolay ve pratik bir kullanım sunar.

Dahili Hazne ile Kompakt Bütünlük

ASTER Total batarya ve haznenin tek bir birimde bütünleşmiş halidir, taşıması oldukça kolaydır. Haznenin tüm parçaları temizlemek için sökülebilir.

Üstten Dolum ve Görülebilir Likit Seviyesi

E-likit dolumu üst kapağın kaldırılması ile gerçekleştirilebilir ve e-likit seviyesini transparan hazneye baktığınızda kolaylıkla görebilirsiniz.

Ayarlanabilir Hava Akımı

Hava akımı kontrol halkasının döndürülmesi ile tercihinize göre ayarlanabilir.

Ek Özellikler

IC 1.1ohm İç Atomizer

Küçük ama etkili IC 1.1ohm iç atomizer, güçlü bir e-likit ile kullanıldığında özellikle ağızdan ciğere çekiş yaparken iyi bir tat ve önemli miktarda buhar sunar.

Değiştirilebilir Deri Stickerlar

Deri stickerlar 3 renkte mevcuttur: siyah, beyaz ve kahverengi. Ne zaman isterseniz ASTER Total cihazınızın rengini değiştirebilirsiniz.

Nasıl Şarj Edilir?

ASTER Total cihazını bilgisayara veya şarj adaptörüne bağlayarak şarj edebilirsiniz.

Eleaf
STP2031475826
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri