Eleaf iJust One Elektronik Sigara

Eleaf tarafından üretilen all-in-one stilindeki iJust ONE dahili bataryaya ve 2ml likit kapasitesine sahiptir. Cihaz tek tuşla kolayca çalıştırılabilir. 

189,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

iJust ONE

Ürün Tanıtımı:
Eleaf tarafından üretilen all-in-one stilindeki iJust ONE dahili bataryaya ve 2ml likit kapasitesine sahiptir. Cihaz tek tuşla kolayca çalıştırılabilir. iJust ONE başlangıç cihazı olarak karşımıza çıksa da cihazın görünümü bize bir başlangıç cihazının sunduğundan fazlasını verir. Yalnızca EC coiller ile doğrudan ciğer çekimi için değil, ayrıca size verilen EC manşonu ile birlikte ağızdan ciğere çekim yapmak için GS coillerini kullanabilirsiniz. Pratik üst dolum sistemine ek olarak iJust ONE için tercihinize göre farklı göz alıcı renk seçenekleri mevcuttur.

Paket İçeriği & Ürün Detayları

Yeni All-in-One Stili Tasarım

iJust ONE dahili bataryaya ve 2ml likit kapasitesine sahiptir. Hazne kısmı kolay temizlik ve bakım için sökülüp takılabilir.

Tüp Biçimindeki Küçük Cihaz

iJust ONE oldukça küçük bir boyuta sahiptir, yanınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Özenle Seçilmiş EC/GS Coilleri

Yalnızca EC coiller ile doğrudan ciğer çekimi için değil, ayrıca size verilen EC manşonu ile birlikte ağızdan ciğere çekim yapmak için GS coillerini kullanabilirsiniz.

Üstten Dolum

Üst kapağın ayrılması ile likit dolumu kolaylıkla yapılır.

Kaliteli ve Şık Tasarım

iJust ONE kaliteli ve şık tasarımı ile birlikte tercihiniz için çeşitli renk seçeneklerine sahiptir.

Kullanımı Kolay

Cihazı tek bir tuş ile kullanabilirsiniz, iJust ONE’ın kullanımı oldukça basittir. Bu sebeple yeni başlayacak olanlar için iyi bir seçimdir ve deneyimliler için iyi bir yedektir.

Çift Devreli Koruma

Çift devreli koruma hem yazılı hem de donanımı aşırı şarj, aşırı akım ve aşırı deşarj gibi durumlarda korur.

Batarya Ömrü Göstergesi

Işık durumunu kontrol ederek kalan batarya hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Kolay Şarj için Yan Kısımda USB Girişi

iJust ONE cihazını şarj aletine veya bilgisayara bağlayarak şarj edebilirsiniz.
Eleaf
STP1732676875
Yeni ürün

Reviews

Write your review

Eleaf iJust One Elektronik Sigara

Eleaf tarafından üretilen all-in-one stilindeki iJust ONE dahili bataryaya ve 2ml likit kapasitesine sahiptir. Cihaz tek tuşla kolayca çalıştırılabilir. 

Write your review