Eleaf iCare 110 Elektronik Sigara

Eleaf iCare 110 Elektronik Sigara 320mAh Batarya | 1.3ml Likit Kapasitesi | 10w Çıkış

159,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Eleaf iCare 110 Elektronik Sigara

Ürün Tanıtımı

Eleaf’ın yeni starter kiti olan iCare 110, sızıntı karşıtı alt kısım tasarımına sahip dahili hazne ile birlikte 11mm çapındadır. Basit yapısı ve küçük boyutu sayesinde cihazın kullanımı ve taşınması oldukça kolaydır. Üst kapağın sökülmesi ile likit dolumu kolaylıkla sağlanır. Cihazı açıp kapatmak veya hazneyi aktif hale getirmek için tuşa basılı tutulması gerekir. Ayrıca iCare 110’un çeşitli renk seçenekleri mevcuttur. 

Ürün Özellikleri

Çap: 11mm

Yükseklik: 136mm

Ağırlık: 35.5g

Çıkış Wattı: 10W maksimum

E-likit Kapasitesi: 1.3ml

Batarya Kapasitesi: 320mAh

Paket İçeriği

1x iCare110

2x IC 1.1ohm İç Atomizer

1x USB Kablo

1x Kullanım Kılavuzu

Dahili Hazne Sistemi

iCare 110, iCare serisinin dahili hazne özelliğine sahiptir. Basit ve portatif.

İnce ve Küçük Görünüm

Küçük boyutu ve hafifliği sayesinde cihazı her zaman yanınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Kullanımı Kolay

Cihazı açma kapatma ve hazneyi aktif hale getirme işlemlerini yalnızca tuşa basılı tutarak yapabilirsiniz. Bu özelliği yeni başlayanlar için oldukça uygundur.

Üstten E-likit Dolumu

Üst kısımdan ağızlığın ve hava borusunun sökülmesi ile likit dolumu gerçekleştirilebilir.

IC 1.1ohm İç Atomizer

Küçük ama efektif olan IC 1.1ohm iç atomizer, özellikle ağızdan ciğere çekişlerde iyi bir tat ile birlikte yüksek miktarda buhar üretir. Daha yüksek sertlikteki bir e-likit kullanarak, iCare 110 alışık olduğunuz hissi kusursuz olarak size sunar.

Kolay Şarj için Yan Kısımdaki USB Girişi

iCare 110’u şarj etmek için bir şarj adaptörüne veya bir bilgisayara bağlayın.

Eleaf
STP1567787888
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri