Eleaf iCare 140 Elektronik Sigara

Eleaf iCare 140 Elektronik Sigara 650mAh Batarya | 2.0ml Likit Kapasitesi | 10w Çıkış

179,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Eleaf iCare 140 Elektronik Sigara

Ürün Tanıtımı

iCare 140, Eleaf tarafından dahili hazne ile birlikte tasarlanmış kullanımı kolay bir starter kitidir. Buhar ile birlikte daha fazla aroma hissedebilmeniz için spiral ağızlık tasarımını benimser. Üst kapağın ayrılması ile likit dolumu kolaylıkla sağlanır, ayrıca cihazın yan kısmında şarj için USB girişi mevcuttur. Şık görünümüne ek olarak, iCare 140 çeşitli göz alıcı renk seçeneklerine sahiptir. 

Ürün Özellikleri

Çap: 14mm

Yükseklik: 122mm

Çıkış Wattı: 10W maksimum

E-likit Kapasitesi: 2.0ml

Batarya Kapasitesi: 650mAh

Paket İçeriği

1x iCare140

2x IC 1.1ohm İç Atomizer

1x USB Kablo

1x Kullanım Kılavuzu

Dahili Hazne Sistemi

iCare 140, iCare serisinin dahili hazne özelliğine sahiptir. Basit ve portatif.

İnce ve Küçük Görünüm

Küçük boyutu ve hafifliği sayesinde cihazı her zaman yanınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Kullanımı Kolay

Cihazı açma kapatma ve hazneyi aktif hale getirme işlemlerini yalnızca tuşa basılı tutarak yapabilirsiniz. Bu özelliği yeni başlayanlar için oldukça uygundur.

Yeni Spiral Ağızlık Tasarımı

iCare 140 daha aromalı bir buhar için spiral ağızlık tasarımını benimser.

Üstten E-likit Dolumu

Üst kapağın ve ağızlığın sökülmesi ile likit dolumu üst kısımdan gerçekleştirilebilir.

IC 1.1ohm İç Atomizer

Küçük ama efektif olan IC 1.1ohm iç atomizer, özellikle ağızdan ciğere çekişlerde iyi bir tat ile birlikte yüksek miktarda buhar üretir. Daha yüksek sertlikteki bir e-likit kullanarak, iCare 140 alışık olduğunuz hissi kusursuz olarak size sunar.

Kolay Şarj için Yan Kısımdaki USB Girişi

iCare 140’ı şarj etmek için bir şarj adaptörüne veya bir bilgisayara bağlayın.

Eleaf
STP1701171900
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri