Eleaf iCare 160 Elektronik Sigara

Eleaf iCare 160 Elektronik Sigara 1500mAh Batarya | 3.5ml Likit Kapasitesi | 15w Çıkış

199,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Eleaf iCare 160 Elektronik Sigara

Ürün Tanıtımı

Eleaf tarafından yeni bir starter kit olarak tasarlanan iCare 160, sızıntı karşıtı alt kısım ile birlikte dahili hazneye sahiptir ve ağızdan ciğere çekişler için IC 1.1ohm iç atomizer kullanır. iCare 160’ın farklı göz alıcı renk seçeneklerinin yanında ayrıca seçmeniz için 7 farklı ışık rengi de mevcuttur. Dahası, üst kısımdan kapağın açılması ile likit dolumu kolaylıkla sağlanabilir. 

Ürün Özellikleri

Çap: 16mm

Yükseklik: 168mm

Ağırlık: 77g

Çıkış Wattı: 15W maksimum

E-likit Kapasitesi: 3.5ml

Batarya Kapasitesi: 1500mAh

Paket İçeriği

1x iCare160

2x IC 1.1ohm İç Atomizer

1x USB Kablo

1x Kullanım Kılavuzu

Dahili Hazne Sistemi

iCare 160, iCare serisinin dahili hazne özelliğine sahiptir. Basit ve portatif.

Seçiminiz için Renkli Işıklar

iCare 160, 7 farklı renk seçeneğine sahiptir: çivit mavisi, yeşil, mavi, kırmızı, mor, sarı ve beyaz. Dilerseniz ışık özelliğini kapatabilirsiniz.

Kullanımı Kolay

Cihazı açma kapatma ve hazneyi aktif hale getirme işlemlerini yalnızca tuşa basılı tutarak yapabilirsiniz. Bu özelliği yeni başlayanlar için oldukça uygundur.

Üstten E-likit Dolumu

Üst kapağın ve ağızlığın sökülmesi ile likit dolumu üst kısımdan gerçekleştirilebilir.

IC 1.1ohm İç Atomizer

Küçük ama efektif olan IC 1.1ohm iç atomizer, özellikle ağızdan ciğere çekişlerde iyi bir tat ile birlikte yüksek miktarda buhar üretir. Daha yüksek sertlikteki bir e-likit kullanarak, iCare 160 alışık olduğunuz hissi kusursuz olarak size sunar.

Batarya Ömrü Göstergesi

Kalan bataryayı cihaz ışığına bakarak kolayca anlayabilirsiniz. Batarya azaldıkça cihaz ışığı daha sık yanıp söner.

Kolay Şarj için Yan Kısımdaki USB Girişi

iCare 160’ı şarj etmek için bir şarj adaptörüne veya bir bilgisayara bağlayın.

Eleaf
STP1677096368
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri