Eleaf New iJust S Elektronik Sigara

Batarya kapasitesi 3000mAh - Atomizer kapasitesi 4ml - Direnç aralığı 0.3ohm 3.5ohm

269,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Eleaf New iJust S Elektronik Sigara

Ürün Tanıtımı:

Yeni başlayanlar için olan iJust S, önceki iJust serileri ile kıyaslandığında daha geniş 24.5mm çapa ve 3000mAh kapasiteli bataryaya sahiptir. iJust S’in tüm parçaları sökülüp takılabilir, bu sayede cihaz temizliğini ve bakımını kolayca yapabilirsiniz. E-likit dolumu üst kapağın kaldırılması ile yapılabilir. Yeni ECL 0.18ohm iç atomizer ile kullanıldığında iJust S size iyi bir tatla birlikte farklı bir e-sigara deneyimi getirecek. 

Ürün Detayları & Paket İçeriği

Ürün Detayları:

Çap: 24.5mm

Yükseklik: 139.0mm

Batarya Kapasitesi: 3000mAh

E-likit Kapasitesi: 4ml

Rezistans Aralığı: 0.15ohm-3.5ohm

Bağlantı Parçası: 510

Renk: Siyah, Gümüş

Paket İçeriği:

1×iJust S Batarya

1×iJust S Atomizer (EC 0.3ohm iç atomizer ile)

1×EC 0.5ohm iç atomizer

1×USB Kablo

1×Hava Akımı Kontrol Halkası

1×Kullanım Kılavuzu

Eleaf
STP1723473620
1 Öğe
Yeni ürün

Reviews

Write your review

Eleaf New iJust S Elektronik Sigara

Batarya kapasitesi 3000mAh - Atomizer kapasitesi 4ml - Direnç aralığı 0.3ohm 3.5ohm

Write your review