Eleaf iJust NexGen Elektronik Sigara

Eleaf iJust NexGen Elektronik Sigara 3000mAh Batarya Kapasitesi | 2ml Likit Kapasitesi | 50W | 24.5mm Çap

349,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Eleaf iJust NexGen Elektronik Sigara Parametreleri

Çap: 25 mm 
Yükseklik : 118mm 
E-likit kapasitesi : 2ml 
Pil  kapasitesi : 3000mAh 
Çıkış gücü: maks 50W 
Direnç aralığı: 0.15ohm - 3ohm
 

Eleaf iJust NexGen Elektronik Sigara Paket İçeriği

1x Eleaf iJust NexGen Elektronik Sigara
2x HW1 0,2ohm Coil
1x Kullanım kılavuzu
1x USB kablosu
Yedek parçalar

Eleaf
STP1241193447
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri