Eleaf iJust X Elektronik Sigara

Eleaf iJust X Elektronik Sigara 50W Çıkış gücü 3000mAh Pil Kapasitesi  7ml Likit Kapasitesi 'ne sahiptir.

289,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Eleaf iJust X Elektronik Sigara Parametreleri:

Boyutlar: 50.7 mm x 25.7 mm x 101 mm
E-Likit kapasitesi: 7 ml
Pil kapasitesi: 3000 mAh
Pil tipi: 23600 tip
Çıkış gücü: 50W
Direnç aralığı: 0.15Ω-3.0Ω
Eleaf iJust X Elektronik Sigara Kutu İçeriği:

1x iJust X (EC 0.3ohm coil kurulu)
1x EC 0.5ohm coil yedek
1x USB Kablosu
1x Kullanım Kılavuzu
Yedek parçalar

Eleaf
STP1046237320
4 Öğeler
Yeni ürün

Reviews

Write your review

Eleaf iJust X Elektronik Sigara

Eleaf iJust X Elektronik Sigara 50W Çıkış gücü 3000mAh Pil Kapasitesi  7ml Likit Kapasitesi 'ne sahiptir.

Write your review

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün: