Eleaf ijust Plus - istick basic Coil İç Atomizer 5X

Eleaf ijust Plus - istick basic Coil İç Atomizer 5 Adet

89,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Eleaf ijust Plus - istick basic Coil İç Atomizer 5X

Orjinal Ürün 5 Adet
GS Hava 2 Tank için 5 yedek 0.75ohm doğal pamuk atomizer kafaları Paketi. Bu atomizer kafaları değiştirmek ve aynı zamanda, GS Hava 2 Tank orijinal GS Hava Tankı ile uyumlu eşleştirilmiş zaman iStick Temel e-sigara ile mükemmel çalışmak basittir.

Temel Özellikler:
Yerine kolay ve düşük maliyetli
Doğal pamuk fitil temiz lezzet sunar
GS Hava 2 Tank ve GS Hava Tankı ile uyumlu

Kit İçeriği:
5 x GS Hava 2 atomizer kafaları

Özellikler:
Atomizer direnci: 0.75ohms
Güç çıkışı aralığı: 8-25W

 IJUST START PLUS UYUMLU

Eleaf
STP1168737136
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri