Eleaf Lyche RBA Head İç Atomizer

Eleaf Lyche RBA Head İç Atomizer Değiştirilebilir Tel ve Pamuk | Set içinde tel ve pamuk yoktur

59,90 ₺
Vergi dahil
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.
LYCHE RBA BAŞLIK
Bu RBA Başlık terihinize göre LYCHE atomizere eklenebilir. Bu RBA Başlık yeniden sarım yapılabilir ve tekrar kullanılabilir bir yapıya sahiptir. Bu sizin için ekonomik bir tercih olacaktır.
 
Paket İçeriği
1x Başlık
1x Taban
2x Altıgen Vida
1x Altıgen anahtar
 
Kolay Yapılandırılabilirlik
Bir sarılabilir teli tercihlerinize göre sarın ve içinden istediğiniz uzunlukta pamuğu geçirin. Sonra vidaları altıgen anahtar yardımıyla atomizer tabanına sabitleyin. Pamuğu tellerin etrafını dolduracak uzunlukta bırakın ve fazla parçaları yankeski ya da makas yardımıyla kesin. Başlığın kafasını üzerine yerleştirin ve kullanıma hazır !
NOT:
  1. Sarmış olduğunuz telin, atomizerin başlığına ya da da atomizer tabanı haricindeki bir metale dokunmamış olmasına özen gösterin.
  2. İlk çekimi yapmadan önce pamuğa birkaç damla likit damlatın ve iyice ıslandığından emin olun. İlk likit dolumundan sonra 10 dakika beklemeniz daha iyi olacaktır.
  3. Atomizerin içindeki likit tamamen  bitene kadar kullanmayınız. Likitinizi sürekli kontrol ediniz ve pamuk kurumadan dolum yapınız. Aksi takdirde Coile zarar verebilirsiniz.
Eleaf
STP1941525650
7 Öğeler
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri